Ako nakupovať a spracovávať mäso přehled

Ako nakupovať a spracovávať mäso https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483975/bmid_ako-nakupovat-a-spracovavat-maso-4oX-483975.jpg 5 7 7

Mesiac čo mesiac, takmer tri roky sme v Apetit pripravovali seriál o tom, ako nakupovať a spracovávať mäso, ktorý uvádzal šéfkuchár Václav Frič, známy svojou špecializáciou na mäso a klasickú českú kuchyňu. Na 180 stranách vám ponúkame všetkých 34 dielov populárneho seriálu pohromade a novo ešte kapitolu venovanú zverine. Prevedieme vás v nich nákupom bravčového, hovädzieho, teľacieho a jahňacieho mäsa a diviny a predstavíme vám aj poklady, ktoré pred vami doposiaľ mäsiari tajili. K tomu pridáme návod, ako všetko zužitkovať na maximum, a samozrejme aj obľúbené recepty. S nami si návštevu mäsiarstvo aj varenie užijete!... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Burda

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako nakupovať a spracovávať mäso. Přihlašte se a napište ho.

angloumene
22.11.2015 4 z 5

Opravdu přehledná a názorná kuchařka - nejen že je plná chutných receptů, ale navíc nabízí podrobný popis jednotlivých druhů a typů mas. Čtenář tak má možnost rozšířit svoje znalosti o to jak správně pracovat s vepřovým ocáskem, květovanou špičkou, telecím blanketem a mnohými dalšími. Prostě základní kuchařka pro všechny milovníky masa, jak má být! :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako nakupovať a spracovávať mäso v seznamech