Rok ajťáka přehled

Rok ajťáka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482811/bmid_rok-ajtaka-C00-482811.png 3 13 13

Ajťák série

< 3. díl

Ajťák potřetí! Tentokrát mezi láskou a pomstou. Završení populární série zábavných knih o ajťákovi známého komika a spisovatele Lukáše Pavláska. Náš hrdina se rozhodne pomstít za všechna příkoří spáchaná na všech ajťácích světa – a hlavně na něm samotném. Má vůbec šanci, aby dobyl z šejkova harému zpět čarokrásnou Vanessku? Proč bude chodit sám se sebou? Rozvrátí jeho sestra organizaci Al Hrabajda a Kropáček svět televizních celebrit? Patří Živočich Karlos do ZOO nebo na Hrad? A přežije to Brad Pitt? Do ulici se snáší tajemný Ajťákoman, aby vám potrhal bránice. Humor plus láska plus bláznivá dobrodružství! Čtení pro všechny dospělé puberťáky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rok ajťáka. Přihlašte se a napište ho.

Johny_H.
25.06.2023 5 z 5

Moc hezká kniha. Sice asi nejhorší ze série zvláště proto, že zde Kropáček byl jen málo, ale i přes to jsem si tuto kočičárnu náramně užil a skoro celou dobu se smál jak blázen. Nechtěl bych ji číst ve vlaku asi by na mě lidé divně koukaly.

Monike
27.10.2022 5 z 5

Skvela oddychovka. :-)

Lotuska96
08.09.2022 4 z 5

Tato kniha byla pro mě první od pana Pavláska. Nemohu tedy srovnávat s prvním a druhým dílem série Ajťák, ale za mě kniha splnila přesně to, co jsem očekávala. Milá oddechovka s absurdními/komickými situacemi. Moc se mi líbí malý formát paperbacku s klopami pro pohodové lidi :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rok ajťáka v seznamech