Seznamte se, Agent Zero přehled

Seznamte se, Agent Zero
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450160/bmid_seznamte-se-agent-zero-leT-450160.jpg 3 5 5

Agent Zero série

1. díl >

V tomto dlouho očekávaném debutu série epických špionážních thrillerů od autora bestsellerů Jacka Marse se vydáme na napínavou jízdu napříč Evropou spolu s bývalým agentem CIA Kentem Steelem, kterého pronásledují teroristé, samotná CIA a jeho vlastní identita. Musí rozluštit záhadu, kdo po něm jde, k čemu se teroristická organizace chystá – a jaká tajemství skrývá ta překrásná žena, kterou vídá ve svých vzpomínkách. Kent Steele, 38 let, oblíbený profesor evropské historie na Kolumbijské univerzitě, žije poklidný život na předměstí New Yorku se svými dvěma náctiletými dcerami. To všechno se však změní, když mu jedné noci někdo zaklepe na dveře – tři teroristé, kteří ho unesou letadlem do Paříže, kde ho pak v zapadlém sklepení chtějí vyslýchat. Jsou přesvědčení, že Kent je ten nejvíc smrtící agent, který kdy byl u CIA. On je naopak přesvědčený, že mají nepravého. Jak to ve skutečnosti je? Se všemi konspiracemi kolem jeho osoby, odpůrci, kteří nejsou o nic méně chytří než on sám, a se zabijákem v patách se Kent zaplétá do hry kočky s myší a vydává se na nebezpečnou cestu – takovou, která může vést zpět do Langley – a přichází na šokující fakta o své vlastní identitě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Jack Mars
Originální název:

Agent Zero , 2019


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Seznamte se, Agent Zero. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (3)

Staráknížka
21.02.2022

Jsem lehce na rozpacích, nebylo to špatné - ale záplava mrtvých mě poněkud děsila. Ale zřejmě to tak někdy být musí. Agent Zero je prostě superman. Držela jsem palce jeho dcerám a věřila, že přežijí. Zkusím ještě druhý díl.

hana4834
10.05.2021 5 z 5

Moc se mi tento příběh líbil zajímaví námět. Nemohla jsem se odtrhnout


jaroslav63
07.10.2020 odpad!

Byla by to (pod)průměrná špionážní oddychovka, ale převod do češtiny (o překladu se dá jen těžko mluvit) z toho činí literární odpad. Překladatel tohoto dílka možná umí trochu anglicky, ale rozhodně neumí česky. Protože pro „vinný sad“ máme v češtině výraz vinohrad. Slovo assets může znamenat více věcí, ale tajní agenti nerekrutují mezi lidmi své přínosy, ale zdroje. Agentův soupeř rozhodně není zbloklý, ale zablokovaný. Srdce v češtině rozhodně nemá pravé atrium, ale pravou komoru. Paramedic je v češtině záchranář, ne para medic. Nebo když už, tak paramedik. Pocestný pediatr nebo samozvaný hotel taky nezní moc česky, ať už to znamená cokoli. Atd. atd.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Seznamte se, Agent Zero v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených10x
ve Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce51x
v Chystám se číst2x

Autorovy další knížky

Jack Mars
americká
2019  60%Seznamte se, Agent Zero
2020  93%Cíl Zero