Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala přehled

Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420814/bmid_na-brehu-rio-piedra-som-si-sadla-a--u0z-420814.jpg 4 1148 1148

A dne sedmého... série

Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala je príbeh o láske a múdrosti. Pilar a jej partner sa poznali už v detstve, ale v období dospievania sa ich cesty rozišli, aby sa o jedenásť rokov opäť stretli. Z nej sa stala silná žena, ktorú život naučil neprejavovať city. On je muž schopný robiť zázraky a riešenie svojich konfliktov hľadá predovšetkým v náboženstve. Oboch spojí túžba po zmene a túžba ísť za svojimi snami. Aby to dosiahli, musia prekonať mnoho vnútorných prekážok.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Sofa

Na Margem do Rio Piedra Eu Sentei e Chorei , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala. Přihlašte se a napište ho.

krakonos.kraken
01.06.2024

Na mě moc spirituální a odtržené od "reálného" světa, takže nehodnotím...Veronika se rozhodla zemřít za mě 10x lepší.

HelenBarbora
09.05.2024 4 z 5

Zajímavé téma, spoustu věcí, které prožila hlavní postava jsem prožila také, ale ženská stránka Boha pro mě není důležitá. Kniha stojí za přečtení.

drakamena
30.03.2024 3 z 5

Docela obyčejný příběh protkaný zajímavými úvahami o ženské stránce Boha. Je škoda, že právě v tomto ohledu nešel autor víc do hloubky, že vlastně jen tak klouzal po povrchu. Hlavní pointou, aspoň z mého pohledu, totiž nakonec byla špatná nebo spíše nedostatečná komunikace ve vztahu, a to z obou stran.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala v seznamech

v Právě čtených10x