Skin přehled

Skin https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445606/bmid_skin-P6e-445606.jpg 4 60 60

44 kapitol série

Roku 1997 byl Ronald „Knight“ McKnight největší a nejnepochopenější ničema na střední škole Peach State High School… a možná na celé planetě. Knight nenáviděl všechny až na mě, BB – vyjukanou, divnou punkerku, co měla skříňku hned vedle té jeho. Já měla naopak ráda každého… až na Knighta. Abych řekla pravdu, byla jsem z něj podělaná strachy. Jediné, po čem jsem toužila, bylo provdat se za Lance Hightowera, který vypadal jako princ z pohádky a byl králem punkové scény školy Peach State High, a mít s ním kupu dětí. Naneštěstí pro mě uměl Knight dosahovat svého ještě líp než já, a jakmile se mi dostal pod kůži, můj život se navždy změnil.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Skin , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skin. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
06.10.2021 3 z 5

Ničeho nelituj.

Lepší než první díl. Chvílemi mě příběh až děsil. Asi nejsem cílový čtenář pro tohle téma...

Petriii
10.04.2021 4 z 5

Právě jsem dočetla celou sérii a u každého dílu mi nezbývá napsat nic jiného, než že jsem se do knih od BB totálně zamilovala!!! :D Mladá BB byla pošuk,ale boží pošuk,strašně mě bavila,bavilo mě číst její příběh. Skin byl blázen,ale od začátku jsem ho litovala,neměl to jednoduchý a prostě to nezvládl a v hlavě se mu udělal pěknej brajgl. Rozhodně jsem knihu nečetla naposledy, její styl psaní,sprostá mluva, vtipy... Není to pro každého, ale mě to naprosto vyhovuje ❤️
PS: strašně se mi líbí, že v roce 1999 měla v Americe mladá puberťačka svůj mobil a tady v té době teprve vznikaly a jedna rodina měla doma jednu cihlu :D

Babu002
02.04.2021 5 z 5

Upřímně bych na začátku řekla, že je děsivé, že je to inspirováno realitou, a že se toto přihodilo autorce. Jasně je tam psané, že se někde hodně přikrašluje situace, ale no tak, i přesto to je hrozné!
Autorky styl psaní byl dobrý, čtivý a ty sprostá slova mi nevadila. Jasně, někde to bylo moc, ale jsou to puberťáci, kteří se takto prostě vyjadřují, takže není divu, že je toho tolik.
Knight je magor. Je to totální magor a já jsem místy fakt nemohla. Jako na jednu stranu byl v pohodě, ale pak zas ne.
A nakonec hlavní postava. Byla v pohodě. Jako rozhodně bych si kvůli klukovi nenechala oholit hlavu nebo udělat piercing, takže v tomhle směru jsem jen kroutila hlavou, ale jinak mi přišla celkem v pohodě.
August mi přišel jako moc hodný kluk. Toho se dle mého měla držet, ale osud jim nehrál do karet.
Lance jsem neměla ráda ani na začátku, takže...:D

Knižní novinky (24. týden)

07.06.2020

Kniha Skin v seznamech