44 kapitol o 4 mužích přehled

44 kapitol o 4 mužích https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445641/bmid_44-kapitol-o-4-muzich-qs2-445641.jpg 3 87 87

44 kapitol série

Knižní předloha chystaného seriálu Netflixu, jehož název bude SEX/LIFE, přichází na trh! Tohle o ní říká sama autorka: Školní psycholožky nemají psát knihy o sexu. Považuje se to za „neetické“ a „důvod k propuštění“. Máte štěstí, že etika nikdy nebyla moje silná stránka. Léta jsem se snažila zpestřit svůj sexuální život, až jsem to nakonec vzdala a spokojila se s deníčkem. Možná můj nádherný, chladný manžel-cifršpión jednoduše nebyl schopný takové vášně, jakou jsem očekávala. Koneckonců, moji bývalí – tatér, později mariňák, později vyvrhel z motorkářského klubu, punkrocker s tváří nevinného děcka, propuštěný z vězení na podmínku, a heavy metalový basák – byli nachlup stejně tetovaní a nabití testosteronem jako hrdinové mých oblíbených romancí. Když už nemůžu znovu prožívat takovou vášeň v reálném životě, můžu o ní aspoň psát. Ne? Nikdo se o tom nemusí dozvědět. Bude to moje malé tajemství. No a víte, co se stalo? Můj manžel si tu blbost přečetl. A víte co ještě? Začal se s nimi trumfovat. Opilá mocí a na pochybnou radu své nejlepší kamarádky a kolegyně jsem začala testovat hranice – vytvářela jsem deníkové záznamy určené přímo k tomu, aby zmanipulovaly Kenovo chování. Většinou reagoval skvěle – až na případy, kdy skvěle nereagoval.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

44 Chapters about 4 Men , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 44 kapitol o 4 mužích. Přihlašte se a napište ho.

monika0181
13.02.2024 1 z 5

Kniha, kterou jsem dočítala se sebezapřením.
Přemýšlela jsem, kdo je víc švihlej, zda autorka nebo hrdinka.
Evidentně u mě to nepadlo na úrodnou půdu. Mám i ostatní díly série, možná se do nich někdy pustím, ale rozhodně ne hned.
Nepochopila jsem záměr, styl mi přišel jak od někoho z hospody čtvrté cenové skupiny. Psycholožka?? Potěš koště, k té bych nechtěla chodit.

Ira13
22.02.2022 3 z 5

Pokud to ,,píše,, 16-ti letá holka, tak styl psaní sedí, ale jako už dospělá psycholožka, manželka a matka -už je to divný. Mám půjčených všech 5 dílů a už se mi do dalších nechce.

evineckY
03.09.2021 4 z 5

(SPOILER) Tohle vůbec není špatná kniha, když si zvyknete na svérazný styl spisovatelky.

(Poznámka: Nikdy nepřestanu psát Supertajný deník, který Ken nikdy,
nikdy, vůbec nikdy nesmí číst.)

(Dokonce i když jsem se snažila být zábavná a napodobila zmrzlinovou scénu z Padesáti odstínů šedi. Na jeho obranu budiž řečeno, že roli Christiana musím hrát já, protože Ken očividně nezná jeho text.

A tehdy mě to napadlo. Ani ne před deseti minutami mělo tu samou
bradavku v puse mimino. A před několika lety můj syn. Tak tomuhle se
říká rodina, napadlo mě. Všeho všudy jen plný dům lidí, kteří vám všichni
cucali kozy.
A taky znají zevnitř vaši vaginu.

Tento titul si vždycky udržel Devon, menší, vzteklejší, starší Alexander, který
jednou pomočil vlastní rodiče, spící v posteli.
Povídalo se, že když se probudili a začali ječet, aby přestal, Devon
údajně zvedl ruku, aniž zastavil proud moči, a zařval na ně: „Držte kurva
hubu! Vím, co dělám!“
Tuhle historku miluju.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VÝROČÍ, TY SRÁČI
Osm let manželství, a pořád mě nechválíš
Ani neříkáš nic zvlášť romantického
A nevypadáš, jako bys měl vůbec nějaké emoce.
Ale dals mi lásku chlapečka, který mi říká
Každý den, že jsem krásná,
Že jsem „nejlepší na celém světě“,
Který neusne, dokud mě neobejme a nepolíbí –
Jaksepatří.
Chlapečka, který je ti strašně moc
Podobný.
Tolik, že když mi jeho obličej malého Kena poví,
Že mě miluje,
Vím, že mluví za vás
Oba.

Knižní novinky (14. týden)

29.03.2020

Kniha 44 kapitol o 4 mužích v seznamech