Zločin a láska za časů druhé světové války

novinky

PR článek,
Zločin a láska za časů druhé světové války

Američan se slabostí pro Anglii, tak by se dal stručně charakterizovat genealog Jefferson Tayte, hlavní hrdina thrillerů Steva Robinsona. Po románu Stopy v krvi vychází další Taytův případ, Hluboký hrob, který v pasážích z minulosti zavede čtenáře do Británie za druhé světové války.

Pro Steva Robinsona je tento druhý z pětice románů s Jeffersonem Taytem nejosobnější. Literárně v něm totiž zpracoval vlastní zkušenosti při pátrání po dědečkovi z matčiny strany, který byl – stejně jako jeden z protagonistů příběhu – americký voják.

V Hlubokém hrobu, který právě vychází v nakladatelství Mystery Press, přitom Robinson bravurním způsobem propojuje thriller s love story. Tayte přijme zakázku najít skutečnou matku své klientky a zároveň – jak je mu ostatně vlastní – odkryje další hluboký hrob plný nebezpečných tajemství. Tajemství, která vzešla z utajeného románku mezi anglickou dívkou a americkým výsadkářem.

Robinson vypráví nadčasový příběh o lásce, nenávisti, zločinu a trestu, v němž jsou minulost a současnost pevně propojené stopami v pokrevních liniích. A svérázný genealog Jefferson Tayte v něm ještě neřekl své poslední slovo – v příštím roce se vrátí v knize Poslední anglická královna.

Pokud máte rádi historii a napětí, je genealogický thriller Hluboký hrob určen právě vám. Se slevou 30 % si ho můžete zakoupit v e-shopu nakladatelství Mystery Press: http://www.mysterypress.cz/steve-robinson-hluboky-hrob.html.


Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

POUZE MUŽ PŘIPRAVENÝ ZEMŘÍT MŮŽE VYKOPAT HLUBOKÝ HROB… Současnost. Do jednoho z domů na předměstí Washingtonu dorazí bez vysvětlení zastaralý dětský kufřík. O týden později se americký genealog Jefferson Tayte ocitne v anglické... více

Přejít na komentáře