Výsledky 3. kola soutěže o besteller Na volné noze

novinky

/ Dan
Výsledky 3. kola soutěže o besteller Na volné noze

Slíbené výsledky 3. kola soutěže o knihu Na volné noze jsou tu. Soutěžní otázka byla: Čím vám kdy nejvíc nějaký freelancer pomohl? A kolik vás to stálo?

Autor knihy, Robert Vlach, vybral jako vítězný komentář příspěvek od uživatelky petra3835. Mě jako provozovatele Databáze knih nejvíce zaujal komentář uživatele Yayaya. Vítězům gratulujeme!

Vítězné odpovědi:

petra3835:
Fotila jsem onkologicky nemocný děti, bohužel se stalo neštěstí. Pomoci s fotkou jsem uměla, psychicky podpořit také, ale když jsem narazila na něco co jsem neuměla, zapátrala jsem hned mezi freelancery. Hledala jsem někoho, kdo sestříhá a upraví písně na obřad mamince, které umřelo miminko (jedno z dvojčatek). Udělal to nakonec úplně zadarmo. ❤ A té mamince jsme ušetřili spousty dalších nervů s pohřbem. Takže tak to vypadá, když se freelanceři spojí...

Yayaya:
Nejvíce mi pomohla slečna (odbornice na PPC a Google Analytics), která zkrátka jen odpověděla na můj dotaz v jedné FCB skupině. Ztratila tím svůj čas, nic z toho materiálně neměla, ale mě svou radou tak moc pomohla k tomu, abych i já byla lepší freelancer, že od té doby kladu i já důraz na pomoc dalším. Mně to finančně nestálo nic. Ale do teď to má pro mě obrovskou hodnotu. Proč? Protože freelancing je o svobodě, kreativitě, komunitě. Čím více nás bude a čím lepší budeme, tím větší sílu budeme na trhu mít. Jen tak dokážeme změnit přístup na trhu a obhájit si své volnonožácké pozice... :)


Přejít na komentáře (1)