Tipy na Vánoce s Databází knih

novinky

23.11.2020 / Dan
Tipy na Vánoce s Databází knih

Poslední roky před Vánoci nám chodí větší počet dotazů, zda má Databáze dárkové poukazy na knihy, které by mohli uživatelé darovat svým blízkým pod stromeček. Obdarovaní si pak pořídí knihy dle vlastních preferencí...

Letos jsem se k tomu konečně "dokopal", a před pár dny se mi to podařilo zrealizovat.

Pokud třeba nevíte, jaké knihy koupit svým nejbližším, darujte jim poukaz na knihy (papírové, e-knihy i audioknihy), v grafickém provedení Databáze knih. Také můžete zkombinovat papírovou knihu s poukazem... ale co já bych vám radil, sami víte lépe.

Máte-li hlouběji do kapsy, nebo chcete motivovat ke čtení, případně darovat symbolický dárek, je to jen na Vás - výhodou totiž je, že dárkový poukaz může být už od 10 Kč :-)

A abych nezapomněl na důležitou věc. Nejen z úvodu asi víte, že Databáze knih není prodejce, proto jsme se na spolupráci domluvili s Palmknihami - největším prodejcem elektronických knih. V nabídce mají i audioknihy; před časem začali prodávat i klasické papírové, jejichž nabídka se každým dnem rozšiřuje.

Koupit dárkové poukazy


Mně se ten nápad líbí, a ikdyž jsme zatím domluveni jen teď přes Vánoce, osobně by mi přišlo fajn, kdyby to mohlo fungovat celoročně.

Dan, provozovatel webu

Komentáře (10)

tatjana1737
20.12.2020

TaLu to vystihla přesně a napsala i za mne :-). Děkuji a přeji všem tvůrcům i uživatelům pohodové svátky a nějakou pěknou knížku pod stromečkem ;-).

Damato
09.12.2020

a355o asi řekla za náš za všechny , jak máme tuhle DK rádi a děkujeme za ni

lucie.dc
29.11.2020

Pěkny... :)

Cajda
27.11.2020

Halóó, prosím o info, kde koupím ten povlak na polštářek Databáze knih!!!!!

ewi
24.11.2020

tento typ darku moje rodina vyuziva jiz nekolik let a ja jsem jen rada :)

Bája89
24.11.2020

Tomu říkám dárek pod stromeček. :)

Ivanka83
23.11.2020

Báječný nápad :-)

TaLu
23.11.2020

Díky za skvělé nápady a postupné obohacování serveru, který své uživatele skutečně obohacuje. Chodím sem velmi ráda, protože je tu prostředí jako v knihkupectví, nebo kouzelném starém bazárku. Prostě atmosféra !! A za tou kouzelnou atmosférou sem proudí další a další milovníci knih a myslím, že se tu mnoho lidí do knih zamiluje a vznikne z toho láska na celý život. Takže díky za takovou práci !!! Opravdu díky.

1