Svůdné rozptýlení nejen na letní dovolenou!

novinky

PR článek,
Svůdné rozptýlení nejen na letní dovolenou!

Z téhle knížky vám bude větší horko než ze samotného sluníčka u moře! Parta žhavých hokejistů v čele s neodolatelným kapitánem Aidenem, jež má břišáky stejně tvrdé, jako má Summer ostrý jazyk. Ta si nenechá nic líbit a hokej přímo nesnáší. Jak to dopadne, když se tito dva rivalové střetnou při „samostatných nájezdech“ ?

Náhlé studijní ultimátum přivede cílevědomou Summer do nečekané srážky se sebevědomým hokejovým kapitánem Aidenem. Nedobrovolně se tak ocitá mezi touhou splnit si svůj celoživotní sen stát se sportovní psycholožkou a tím, že se chce držet co možná nejdál od tohoto strašného sportu. Aiden si roli hokejového kapitána nesmírně užívá. Nekonečné párty a holky na nezávazné vztahy. To ovšem platí jen do doby, kdy jedna lehkomyslná chyba jeho týmu ohrozí celou sezónu. Následkem toho ho trenér vybere jako subjekt pro výzkumnou práci. Je to ta poslední věc, kterou chce dělat. Zvlášť, když dívka vedoucí projekt vypadá, že by jeho brusle nejraději použila jako zbraň. Summer neschvaluje jeho lhostejný přístup k životu a Aiden nerozumí jejímu napjatému chování. Zpočátku se ti dva nemohou vystát a vzájemně se provokují. Protože ani jeden z nich není ochoten přijmout porážku…

Ukázka z knihy:
KDYŽ JSEM DNESKA zcela dobrovolně vyrazila ke stadionu, nenapadlo mě, že se budu u ledu tak potit. To se ale asi stává, když sledujete namakaného hokejistu, jak učí šestileté děti hrát v obraně. Propínací mikina mu těsně obtahuje svaly. Snažím se zarazit ten neodbytný pocit, který ve mně sílí. Aiden si je tak jistý sám sebou, ve škole i v hokeji. Šíleně mě to přitahuje, i když si to nepřiznávám zrovna hrdě.
Najednou jedno z dětí zakopne a rozplácne se na ledě. Aiden ho postaví zpátky na brusle a já už se nevydržím nesmát. Jeho zelené oči si mě najdou a já ucítím, jak mi rudnou tváře. Vzpamatuj se, Summer.
Pak se ozve bzučák, děti si plácnou s trenéry a dupají z ledu pryč. Aiden si u východu povídá s rodiči, ale každých pár vteřin se po mně podívá.
Nakonec za mnou přijde a sundá si helmu. „Spad jsem do nějakýho jinýho vesmíru, žes přišla dobrovolně k ledu?“
„Je to pořád ten samej vesmír, kde jsi tak nemožně otravnej.“
„A roztomilej?“ zeptá se s klukovským úsměvem.
Neubráním se smíchu. „Možná jsem se chtěla jen přesvědčit, jestli těm ubohým dětem spíš neškodíš.“
„Ááá, takže tě zajímá, jak skvěle vypadám jako DILF.“
„To sis hrál na tátu? Viděla jsem, jak do nich strkáš, aby upadly!“
„To jsem zkoušel, jakou mají stabilitu na bruslích. To všechno patří k dobrýmu učiteli. Ale nečekám, že bys o tom mohla něco vědět.“
„Jen pokračuj, Crawforde, a já ti to spočítám ve vyhodnocení.“
Přimhouří oči: „Vyhodnocení?“
„Trenér chtěl, abych ho napsala,“ sdělím mu. „Tím tvoje služba komunitě skončí.“
„A tys souhlasila? Nejsi třeba nemocná?“ prohlíží si mě s hranými obavami. „Je to další páka, kterou tě můžu donutit dělat, co potřebuju,“ zamávám na něj řasami. „Nepotřebuju vydírat, abych udělal, co ti na očích uvidím, Summer.“


Zakázané uvolnění kniha

O autorce:
Bal Khabra je kanadská spisovatelka a milovnice knih. Než se rozhodla začít psát, trávila čas tím, že se rozplývala nad knihami na sociálních médiích. Když ji zasáhne inspirace, své nápady na milostné romány si pilně zapisuje. Miluje číst a sledovat filmy o lásce – a teď o ní i sama píše. Její srdce zkrátka nic nezbožňuje tolik jako happyendy. Psaní si rychle zamilovala a doufá, že si bude moct dál plnit své sny coby autorka romantických knih.

Khabra Bal: Zakázané uvolnění, přeložila Eva Kadlecová, vydává nakladatelství Cosmopolis, 392 stran, doporučená cena 449 Kč.

Knihu můžete koupit zde


Zakázané uvolnění Zakázané uvolnění Bal Khabra

Hokejová romance tak žhavá, až ledy tají! Zpočátku se ti dva nemohou vystát. Summer má ve svém životě jasné plány – chce se stát sportovní psycholožkou a dává do toho všechno. A taky nesnáší hokej. Jenže studium jí nečekaně při... více

Přejít na komentáře (2)