Starověký rukopis, pro který se vraždí...

novinky

PR článek,
Starověký rukopis, pro který se vraždí...

Američan Gregg Loomis je českým čtenářům (a milovníkům mysteriózních thrillerů zejména) dobře znám díky románům Případ Pegasus a Akta Julián. Jejich ústřední protagonista, právník a bývalý agent CIA Lang Reilly, se nyní vrací ve třetím dobrodružství nazvaném Mise Sinaj.

Na Langa čeká další smrtící tajemství, které může otřást základy naší civilizace, a ani tentokrát autor svého hrdinu nešetří a provede ho od Bruselu přes Káhiru, Vídeň a Tel Aviv až k biblické hoře Choréb.

Právě sem zavedou Langa stopy vrahů dvou uznávaných vědců a právě tady zjistí, jak nebezpečné odhalení obsahuje starověký rukopis, kvůli kterému je někdo ochotný zabíjet.

Mise Sinaj – stejně jako předchozí dva romány – měrou vrchovatou uspokojí čtenáře lačné po dramatických dobrodružstvích a nebezpečných záhadách historie, zabalených do svižně odsýpajícího příběhu. Dan Brown získal v Greggu Loomisovi nebezpečného konkurenta!

Vynikající mysteriózní thriller Mise Sinaj si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Presshttp://www.mysterypress.cz/gregg-loomis-mise-sinaj.html.


Mise Sinaj Mise Sinaj Gregg Loomis

SMRTÍCÍ TAJEMSTVÍ STAROVĚKÉHO RUKOPISU STŘEŽÍ BIBLICKÁ HORA CHORÉB… Dva vědci – jeden v Amsterdamu a druhý v Atlantě – jsou zavražděni. Zpočátku se zdá, že mezi nimi existuje jediná spojitost: Lang Reilly. Koneckonců oba muži p... více


Akta Julián Akta Julián Gregg Loomis

JAKÉ TAJEMSTVÍ SPOJUJE NACISTICKÉHO DŮSTOJNÍKA A ŘÍMSKÉHO CÍSAŘE? Dona Huffa, blízkého přítele Langa Reillyho a bývalého agenta CIA, někdo brutálně zavraždil. Před svou smrtí se Don v Seville věnoval psaní knihy o důstojníkovi ... více


Případ Pegasus Případ Pegasus Gregg Loomis

Tajemství zaváté prachem staletí může otřást samotnými základy církve. Řád templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne? Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí… Americký právník L... více


Přejít na komentáře