Soutěž Hledá se autor bestselleru pokračuje

novinky

30.03.2011 / Metal Messiah
Soutěž Hledá se autor bestselleru pokračuje

Vítěznou povídkou soutěže byla zvolena Poslední cesta Jiřího Drašara. Fragment dále vyhlašuje soutěž o nejlepší návrh obálky knižního vydání výtězných povídek.

Výsledky soutěže:
1. Poslední cesta
2. Den, kdy se Vidímová svlékla
3. Kód
4. Prokletí
5. Návrat
6.-8. Dopsáno všemi devíti
6.-8. Svoboda pro hrdiny
6.-8. Vytlučená makovice
9. Pod vodou jsou cizí děti
10. 361 minut

Autoři povídek na 1.-5. místě se stávají vítězi soutěže Hledá se autor bestselleru 2011! Plný text těchto pěti povídek vyjde v květnu 2011 v Nakladatelství Fragment knižně.

Kniha vítězných povídek bude 5. května 2011 slavnostně pokřtěna Zdeňkem Svěrákem za účasti autorů v Paláci knih Luxor. O týden později umožní Nakladatelství Fragment vítězům také autorské čtení na veletrhu Svět knihy. Deset korun z každého vydaného výtisku bude zasláno na konto Paraple. Nakladatelství Fragment nyní vyhlašuje soutěž o nejlepší návrh obálky této knihy.

Své výtvarné návrhy na obálku mohou zájemci zasílat až do 6. dubna. "Kromě nadějných spisovatelů bychom nyní chtěli dát šanci také mladým výtvarníkům. Knižní obálka nebo ilustrace zásadně dokreslují dojem, který kniha ve čtenářích vyvolává. Chtěli bychom proto zjistit, zda i v této oblasti jsou v naší zemi neobjevené talenty. Povídková kniha debutujících autorů je k tomu ideální příležitostí," řekl Pavel Nýč, spolumajitel Nakladatelství Fragment.

Bližší informace o pravidlech soutěže na: http://www.hledaseautor.cz

ZDROJ: iDnes.cz a hledaseautor.cz

Komentáře (0)