Sexy strategie vám pomůže nalézt toho pravého

novinky

PR článek, 22.01.2016
Sexy strategie vám pomůže nalézt toho pravého

Spisovatelka Sylva Lauerová je na své nové knižní dílo velice hrdá. Nazvala jej „Sexy strategie“ s příznačným podtitulem „Staňte se lékem i drogou!“. Svým humorným podáním s přátelským dialogem radí všem ženám, jak zvýšit jejich sexuální přitažlivost a odkrývá i ta nejtajnější zákoutí ženského světa.

Neděláte něco špatně?

Jaké názory a přání má současná moderní žena? Jaké jsou novodobé pilíře namlouvacích taktik? A jaké jsou rafinované triky pro nalezení a získání toho pravého? To vše kniha „Sexy strategie“ popisuje. Sylva Lauerová vám pomůže i s pečováním o kvalitní dlouhodobý vztah. Přesně to chce každá žena i každý muž.

Rozdělení ženských problémů dle věkových kategorií

Knižní titul „Sexy strategie“ je určen všem věkovým kategoriím. Na své si přijdou teenagerky i zralé ženy. Kniha nabízí atraktivní témata od problémů současné „singl ženy“, přes sexuální idoly náctiletých, až po zpochybnění mýtu asexuálního stáří.

Jakou ženou jste? A jakým mužem je váš partner?

Velice zajímavým bonusem je experimentální atlas mužů. Žijete se svalovcem tupým, nebo spořičem drastickým? A vy sama jste žena-predátorka, nebo spíše máte starosti zlatokopky? Netrpíte spíše nemocí Popelky či syndromem příliš krásných žen? „Sexy strategie“ vám poutavou a humornou formou pomůže nalézt sebe sama, ukáže vám cestu k získání dokonalého sexappealu a dodá vám vnitřní krásu.

Knihu můžete koupit se slevou 20 % zde.

Komentáře (0)