Před třinácti lety jí ublížili. Teď se chce pomstít…

novinky

PR článek,
Před třinácti lety jí ublížili. Teď se chce pomstít…

Román Se mnou jsi v bezpečí se řadí mezi psychologické thrillery s tzv. nevěrohodným vypravěčem (Dívka ve vlaku, Za zavřenými dveřmi či Zmizelá), přičemž osudy tří hlavních postav – Anny, Liama a Carly – jsou zde líčeny prostřednictvím kapitol, z nichž každou vypráví jedna z nich.

Největší prostor dostává mladá žena jménem Anna, která se na začátku knihy stává svědkyní autonehody, při níž se po mnoha letech shledává s Carlou. Ta jí kdysi negativně a – dle jejího názoru – vědomě zasáhla do života a Anna má nyní konečně možnost se jí pomstít

Ačkoli se Anna zpočátku může zdát jako oběť, každému začne být brzy jasné, že chyba rozhodně není pouze v jejím okolí – Annina paranoia a snad až fatalistický přístup k životu ze stránek přímo prýští.

Přestože je příběh knihy ve své podstatě velmi krutý, klidně by se mohl v reálném životě stát někomu z nás. O to víc z vynikajícího psychologického thrilleru Se mnou jsi v bezpečí od britské autorky K. L. Slater mrazí.

Šokující román Se mnou jsi v bezpečí si můžete pořídit až do 22. 4. 2018 s luxusní slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: http://mysterypress.cz/se-mnou-jsi-v-bezpeci/.


Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

PŘED TŘINÁCTI LETY NĚKDO ANNĚ OŠKLIVĚ UBLÍŽIL. TEĎ SE MŮŽE KONEČNĚ POMSTÍT… Anna žije osamělý život. Přátelí se jen se svou sousedkou a její jedinou útěchou jsou řád a stereotyp. Lidi si striktně drží od těla – ví, kolik škody... více

Přejít na komentáře