Originální dárky pro knihomoly aneb knihy nestačí

novinky

PR článek, 23.11.2021
Originální dárky pro knihomoly aneb knihy nestačí

Už si sestavujete svůj seznam pro Ježíška? Anebo vymýšlíte dárky pro ostatní a máte ve svém okruhu knihomola, který šílí radostí z věcí s motivem knih? Právě pro vás máme desítky tipů na perfektní dárky, které vykouzlí úsměv.

Vášniví čtenáři se totiž rádi obklopují nejen knihami samotnými, ale dávají vědět i svému okolí, že hranatí kamarádi jsou nedílnou součástí jejich života. Nejinak je to i v našem týmu, tudíž víme, co čtenáře baví. Proto se knihomolské předměty rozrostly o mnoho novinek a i předchozí věcičky se v našem skladě dlouho neohřejí, než putují za natěšeným čtenářem. Pojďme si je představit.

Momentálně jásáme z nových knihomolských skleniček. Vybrat si můžete ze tří nápisů – Po víně umím číst i mezi řádky, Můj dnešní plán nebo Knihomol na mol, a to v černé či bílé barvě. Jsou sice z plastu, ale na eleganci jim to neubírá. Navíc se perfektně hodí na pikniky, venkovní oslavy a můžete je přibalit i na výlet. Stejně s sebou taháte knihu, takže pro skleničku se najde místo taky (víme své, že…).

Když nefunguje něco podle našich představ, bereme do ruky antistresovou knihu a drtíme… K dispozici je hračka buď s textem Zmáčkni knihu, odhoď tíhu!, nebo Máš stres? S knihou ho střes.

Postřeh si trénujeme u rychloočka – hry vytvořené speciálně pro knižní nadšence. Symboly totiž převážně sestávají z předmětů, které se vážou ke knihám a čtení. Rychloočko rozproudí každý teambuilding nebo příjemně ozvláštní čas strávený s rodinou.

S koncem léta jsme na nohy začali natahovat pestrobarevné a extrémně pohodlné ponožky. Jaké si ale vybrat? S červíkem, nebo s kávou? Zelené, růžové, modré nebo šedé? Radši dlouze nepřemýšlet – a tak se v našem šuplíku rázem ocitly všechny barevné kombinace.

Čaj si vychutnáváme nejlépe z našich plecháčků či hrníčků. A když už jsme u těch nápojů – ani pro ně nechodíme daleko. Vytvořili jsme speciální knihomolské čaje – ovocný, zelený a černý – a kávu.

Knižní úlovky s pýchou nosíme v látkových taškách nebo vacích s různými motivy. Jsou v nich jako v bavlnce (doslova, jedná se o 100% bavlnu).

A to není všechno. Všechny dárkové předměty pro knihomoly si prohlédnete zde. Pokud si přece jen s výběrem dárků pro ostatní nevíte rady, možností (i na poslední chvíli) jsou poukazy na nákup s různými hodnotami.

Knihomolská sklenička
Plastové, a přesto elegantní. Takové jsou skleničky s motivy určenými pro knihomoly. Snesou každou divokou párty, piknik či výlet. Objem sklenice je ohromných 460 ml a využít je můžete jak na víno, tak osvěžující koktejl. Tento originální dárek pro knihomoly je k zakoupení pouze na e-shopu či v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ.

Antistresová kniha - Zmáčkni knihu, odhoď tíhu!
Stres můžeme odbourávat mnoha způsoby, ale správný knihomol, který chce být stylový, si určitě vybere naši Antistresovou knihu. Brzy zjistíte, že se bez ní neobejdete a kromě toho, že skvěle padne do ruky a dobře se mačká, má tu výhodu, že kdybyste to náhodou nezvládli a po někom ji hodili, nic se mu nestane, protože je měkká a lehká.


Knihomolská postřehová hra – Rychloočko
Chce to postřeh a bystré oko. RYCHLOOČKO je zábavná knihomolská hra pro celou rodinu. Více než 50 symbolů na 57 kartách, na jedné je vždy 8 různých symbolů a každé dvě spolu mají společný jen jeden. Tato hra prověří vaše reflexy, bude to neúprosný boj. Stačí najít stejné symboly na kartách. Tuto hru si vychutnají všichni členové rodiny, od nejmladších po nejstarší. A navíc je jednoduché ji vzít kamkoliv s sebou. Zahrát si tak můžete doma i na dovolené.
Hra je určena pro 2–8 hráčů, doporučený věk 6 a více let. Karty jsou uložené v krabičce z tvrdého kartonu.
RYCHLOOČKO nabízí spoustu miniher: Pekelná věž, Studna, Otrávený dáreček, Horký brambor a Chyť je všechny.


Knihomolské ponožky
Je mi zima na nožky, obleču si ponožky. Také si to říkáte často? Pak nás nutně potřebujete! Jsme nerozlučný pár, který vám udělá parádu a také zahřeje. Ponožky jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a motivech.
Knihomolský plecháček
Podlehli jste módě plecháčků, nebo rádi cestujete a chcete mít svůj oblíbený knihomolský hrnek všude s sebou bez obavy, že se rozbije? Objednejte si náš plechový hrneček pro knihomoly. Je bílý se stříbrným okrajem a potiskem knih.
Knihomolský čaj
Knihomolský čaj je tip na dárek pro každého, kdo si při čtení rád vypije i hrnek dobrého čaje. V krabičce najdete 50g balíček sypaného čaje, a když si k němu vyberete i některý knihomolský hrnek či módní plecháček z naší nabídky, máte krásný dárek pro každého knihomola. A kupte si raději i jeden pro sebe, dokud je ještě máme.

Knihomolská nákupní taška
Hádejte, co všechno umím? Unesu spoustu knih. A nejen to, můžete se mnou chodit také na jiné nákupy, i když nejraději nosím knihy. Jsem černá, takže se vám moc neušpiním, je to praktické. Aspoň mě pořád nebudete muset prát. A když už, tak ručně, pračku fakt nemusím. Budete se mnou vypadat báječně. Každý, kdo nás spolu uvidí, hned pochopí, že milujeme knihy! Mám na sobě totiž napsáno: „Nesu to nejcennější, co mám. Lásku ke knihám.“ Jo a málem bych zapomněla – jsem ze 100% bavlny.

Komentáře (4)

fruitbueno
24.11.2021

Chápu, jak je těžké vytvořit zcela originální produkt, ale ta podobnost Rychloočka s Dobble je přinejmenším zarážející...

NicoW.
23.11.2021

Cecetka: Dobble neznam, takze pro me to je novinka :)

cecetka
23.11.2021

NicoW: Vzdyt je to Dobble, jen s jinymi obrazky.

NicoW.
23.11.2021

Z Knihcentrum jsem uz par knihomolskych vecicek nakoupila - nebo dostala ale hra Rychloocko je pro me novinka a celkem me zaujala :)