Nejlepší příběh Paula Coelha právě v kinech

novinky

PR článek,
Nejlepší příběh Paula Coelha právě v kinech

Dne 18. června vstupuje do českých kin životopisný film o jednom z nejznámějších a nejprodávanějších spisovatelů všech dob Paulo Coelhovi s názvem Poutník: Nejlepší příběh Paula Coelha. Jeho romány byly přeloženy do 80 jazyků a publikovány ve více než 150 zemích a prodalo se jich více než 165 milionů.

Ale jeho mládí nebylo tak přímočaré a snadné jako souhrn jeho spisovatelských úspěchů. Coelhova mladická bilance by zněla: pokus o sebevraždu, tři pobyty v ústavu pro duševně choré a tvrdé střety ve všech představitelných konfliktech. Rebelské mládí prožil v Brazílii v 60. a 70. letech, tedy v prostoru a čase stojícím mezi dobrem a zlem. Nepochopený kluk a rebelující mladík se změnil v muže, který jde za svým snem: stát se slavným a uznávaným spisovatelem.

Film Poutník: Nejlepší příběh Paula Coelha vypráví o úžasné životní pouti Paula Coelha, na jejímž konci se stal vypravěčem příběhů, které fascinují miliony čtenářů. Hlavním zdrojem inspirace pro romány Paulo Coelha je jeho vlastní život. Autor knihy Poutník – Mágův deník a Alchymista, je bezpochyby celosvětovou celebritou, ale jen málokdo ví, že příběh jeho života je ještě lepší než fikce. Paulo flirtoval se smrtí, unikl z hranice, za kterou je už jen šílenství, experimentoval s drogami, prožil muka, trpěl a radoval se z lásky, spoluvytvářel historii brazilského rock’n'rollu, ale především se nikdy nevzdal svého největšího snu: triumfovat jako spisovatel.

Na trailer k filmu se můžete podívat zde:


Poutník – Mágův deník Poutník – Mágův deník Paulo Coelho

První román světoznámého brazilského autora líčí neobyčejné putování za ztraceným mečem, cestu za vlastním osudem a nalézání životní síly. Tato kniha, která získala autorovi mimořádnou popularitu, je podrobným líčením jeho pěší p... více

Přejít na komentáře