Návrat na rodné ostrovy odkryje temné tajemství…

novinky

PR článek,
Návrat na rodné ostrovy odkryje temné tajemství…

Po Timu Weaverovi přichází nakladatelství Mystery Press s dalším britským autorem krimi thrillerů. Chris Ould zasadil případy detektiva Jana Reyny, počínaje románem Neklidné pobřeží, do velmi atraktivního prostředí Faerských ostrovů.

Souostroví ležící v severním Atlantiku, mezi Velkou Británií, Islandem a Norskem je odlehlé, větrem a deštěm ošlehané místo, kde žijí drsní, svérázní a uzavření lidé, jejichž povaha se přímo odvíjí od nehostinnosti i krásy této chladné a magické krajiny.

Poté co se otec Jana Reyny připlete ke zločinu a skončí v nemocnici s poškozeným mozkem, vrací se detektiv po mnoha letech na Faery. Místní policista Hjalti Hentze Reynu coby zkušeného kriminalistu přizve k případu. Ani jeden z nich však netuší, že se Reynův pobyt na Faerech nečekaně protáhne a zavede detektiva na temnou cestu, ze které možná není návratu.

Neklidné pobřeží je moderní krimi thriller, v němž Ould kromě drsného, ale přesto krásného prostředí Faerských ostrovů představuje také sympatického hlavního hrdinu s poněkud nevyjasněnou rodinnou minulostí, a zároveň vypráví dramatický příběh plný nečekaných zvratů. Nakladatelství Mystery Press pak na příští rok chystá další dva Reynovy případy.

Strhující krimi thriller Neklidné pobřeží si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: https://mysterypress.cz/neklidne-pobrezi/.


Neklidné pobřeží Neklidné pobřeží Chris Ould

VYDAL SE NA NEBEZPEČNOU CESTU, ZE KTERÉ MOŽNÁ NENÍ NÁVRATU… Když detektiv Jan Reyna v dětství opouštěl rodné Faerské ostrovy, myslel si, že už je nikdy znovu neuvidí. O několik desítek let později se však neochotně vrací zpět, ... více

Přejít na komentáře