Možná je to vaše město. Možná je to vaše tajemství…

novinky

PR článek,
Možná je to vaše město. Možná je to vaše tajemství…

Na knižním trhu se začíná prosazovat fenomén tzv. „manželských dramat“, o čemž svědčí úspěch bestsellerů Manželé odvedle, Za zavřenými dveřmi či Manželovo tajemství. Výrazným představitelem tohoto subžánru je i novinka z nakladatelství Mystery Press, román Nejskrytější přání, které se ve světě dosud prodalo více jak milion výtisků!

Kniha je mozaikou osudů šesti postav, které se střetnou v jednom čase a na jednom místě: v městečku jménem Sycamore Glen. Zdánlivě obyčejná nehoda, během níž se na místním koupališti málem utopí malý chlapec, spustí řetězec událostí, který ovlivní všechny ústřední protagonisty tohoto strhujícího románu.

Jejich příběhy, které se v Nejskrytějších přáních vzájemně naprosto nečekaně proplétají, uchvacují nejen hloubkou, ale také způsobem, jakým mezi sebou kontrastují samotní vypravěči, z nichž každý má svůj vlastní, jedinečný a nezapomenutelný hlas.

Román ukazuje, jaké škody mohou napáchat zdánlivě nepatrná tajemství, a postupně odhaluje spletitou záhadu, která čtenáře pohltí a nepustí až do šokujícího a emocemi nabitého závěru.

Strhující a zároveň dojemný román Nejskrytější přání si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press
http://www.mysterypress.cz/marybeth-mayhew-whalen-nejskrytejsi-prani.html.


Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

MOŽNÁ JE TO VAŠE MĚSTO. MOŽNÁ JE TO VAŠE ULICE. MOŽNÁ JE TO VAŠE TAJEMSTVÍ. Při pohledu zvenčí může Sycamore Glen vypadat jako naprosto obyčejné ospalé maloměsto. Ale za bílými plaňkovými ploty leží pavučina tajemství utkaná od... více

Přejít na komentáře (1)