Magická swingers párty

novinky

PR článek,
Magická swingers párty

Toto je nejslavnější swingers party všech dob. Magická a démonická, zkrátka kotletovská. Série s Tomášem Koskem, religionistou, detektivem, a nakonec hlavně hrdinou boje s temnými silami, se stala kultem mezi fanoušky fantastiky. A tohle je souborné vydání jeho příběhů. V nich hraje roli akce, humor, ale zejména sexuální magie. S ní si Kotleta pohrává za pomoci skutečných magických systémů z celého světa – vúdú, kandomble, santeríe, africké magie a nakonec i evropského čarodějnictví a v zábavných příbězích ukazuje, jak by vypadal svět, kdyby magie skutečně fungovala.

František Kotleta, fenomén české akční fantastiky, nás v uplynulých letech zavedl do světa, který se od toho našeho liší vlastně jen v jedné podstatné věci – funguje v něm magie. Populární příběhy detektiva Tomáše Koska se po úvodní Příliš dlouhé swingers party dočkaly ještě tří pokračování – Velkých problémů v Malém Vietnamu, Posledního tango v Havaně a Temného blues v New Orleans –, staly se bestsellerem a oslovily desetitisíce čtenářů. A nyní všechny vychází v limitovaném souborném vydání.
Otevřel se před námi svět, kde se bohové, démoni a bytosti z pohádek, legend a hororů prohání nikoli jen na stránkách knih, ale mohou vám jednoho dne zaklepat na dveře. Svět, kde fungují prokletí a vyvolávání duchů, prastaré bytosti a přízraky číhají ve skrytu na svou příležitost, kde se démoni z vietnamských legend a čínští zabijáci prohání Prahou a bezduchý rarach v těle stařenky vás může umlátit nákupní taškou na kolečkách. Svět, kde vládne i mocná sexuální magie.
Báli jste se někdy v tmavém lese, nad nímž zrovna zapadlo slunce, mezi stromy prostupuje chlad, vlhko a mlha? Jistě ano a to jste ani nemuseli narazit na jezinku, která by si z vašich modrých očí ráda udělala náušnice. A říká vám něco vúdú? Kotleta nám v několika povídkách ukáže, že je to trochu složitější než vrážení jehliček do panenky symbolizující bývalého milence či milenku. Navštívili jste Řím a slyšeli o kultu neposkvrněných panen vestálek? Příběh z dávné historie, že – tedy do chvíle, než se vám duch takové panny s kamenem v ruce objeví v ložnici.

Naštěstí se není čeho bát, máme doktora Koska a jeho specifickou advokátní kancelář, která udrží magii na uzdě a postará se, aby démoni, duchové a mstivé přízraky zůstaly nanejvýš v našich snech.

(ukázka)
„Prásk! Prásk! Prásk!“ rozštěkaly se pistole tělesných strážců.
Naštěstí v tu chvíli už nemířili na mě, ale na proměněnou striptérku.
Kulky se jí zatínaly do těla, protrhávaly látku obleku a na několika místech se po výstřelech objevily i podivné žluté skvrnky. Ženu to ale nezastavilo, jen zpomalilo. V okamžiku, kdy hochům z jakuzy došly náboje, k nim popošla a zachytila je svýma lidskýma rukama a také těmi čtyřmi páry černého čehosi, co jí vyrostlo z těla.
„Ááááá!“ zařval první strážce, když mu jedna černá věc proletěla břichem. Krev z něj ohodila Atsuko i Dominiku. Černý výrůstek evidentně tvořila nějaká pevná odolná látka, protože prošel lidským tělem jako zbroušená ocelová trubka tam a zase zpátky a pak nahoru a dolů. Během pár sekund mu udělala z žaludku a vnitřností krvavý nekonzistentní karbanátek a rozemlela jej na kaši, jejíž kousky teď různě vypadávaly na podlahu. Další černá končetina probodla plíci druhého bodyguarda. Upustil na zem prázdnou pistoli a za chvíli ji zalehl svým bezvládným tělem.
„Joro-gumo,“ vydechl překvapeně Haruki.
V tu chvíli žena zaútočila i na něj. Zkusil jí uniknout, ale jednou lidskou rukou ho drapla za šaty, zasyčela a černým pařátem mu propíchla pravý bok. Haruki se zhroutil k zemi.
„Iáááá!“ zařvala Dominika. V ruce držela židli a praštila s ní stvůru po hlavě.
Monstrum se ohnalo a srazilo ji k zemi. Dominice se při tom rozepnul župan, takže tam ležela nahá a prakticky bezbranná.
„Užijeme si,“ zasyčela anglicky obluda a nahnula se k ní. Otevřela ústa a odhalila své zuby. Vypadaly děsivě. Proměnily se v hromady dlouhých, tenkých špičatých bílých jehel.
„Myslím, že bych radši vykouřila Adolfa Hitlera, než si užívala s tebou, čubko,“ vyprskla zrzka, prohnula se a vrazila jí svůj možná patnácticentimetrový podpatek do oka.


Magická swingers party není jen magií, sexem a nebezpečím prodchnutou sbírkou napínavých příběhů, ale seznamuje nás i se širokou paletou náboženských systémů, exotických kultur a tajuplných legend z celého světa. Na jejich základě Kotleta rozehrává svou zběsilou akční jízdu, při níž vzduchem létají magické formule, kulky i tělní tekutiny všeho druhu. Chcete-li být téhle jízdy součástí, můžete zakoupit omnibus zde.

František Kotleta (* 1979) je autorem dobré dvacítky knih, z nichž se každá stala bestsellerem. Nejprodávanějším spisovatelem v rámci české fantastiky se stal už díky své prvotině Hustej nářez (2010), ze které se nakonec stala série pěti knih popisujících boj upírů proti mimozemšťanům o nadvládu na Zemi. Mezi jeho nejslavnější romány patří ty z postapokalyptické série Spad a také cyklus paranormálních detektivek s religionistou Tomášem Koskem, který zahájila kniha Příliš dlouhá swingers party (2014). Nejúspěšnější série Spad (2022) a Bratrstvo krve (2023) vyšly také v limitovaném souborném vydání. Jeho posledními romány jsou postapunkový Underground (2020) a Underground: Revoluce (2021), popisující příběh transhumánních prostitutek v Praze roku 2107. Obě knihy vyšly také v Polsku a v USA. Od roku 2020 píše spolu s Kristýnou Sněgoňovou populární space operu Legie o skupině lidí, která se vzepřela mimozemské dominanci. Je rovněž editorem antologií Ve stínu Říše, Ve stínu apokalypsy, Ve stínu magie, Krásky a vetřelci, Zákon genu či Slovenský nářez, které představily současnou fantastiku tisícům nových čtenářů.


Magická swingers party Magická swingers party František Kotleta (p)

Souborné vydání bestsellerové série. Toto je nejslavnější swingers party všech dob. Magická a démonická, zkrátka kotletovská. Série s Tomášem Koskem, religionistou, detektivem, a nakonec hlavně hrdinou boje s temnými silami, se... více

Přejít na komentáře (3)