Když se vytratí hranice mezi lží a pravdou…

novinky

PR článek,
Když se vytratí hranice mezi lží a pravdou…

„Vidím v tom Scotta Turowa a Johna Grishama... Úvodní kapitola je asi to nejpůsobivější, co jsem za posledních deset let četl,“ napsal o krimi thrilleru Nevinný klient populární autor detektivek Ken Bruen, čímž román Scotta Pratta dokonale vystihl.

Joe Dillard, hlavní hrdina knihy, je prvotřídní obhájce, ale svou práci si navzdory úspěchům už dávno neužívá. Zastupování zločinců, o jejichž vině nemá nejmenší pochybnosti, začíná tížit jeho svědomí a nejraději by všeho nechal. Pak ale potká zranitelnou Angel, servírku ze striptýzového klubu, která je obviněná z brutální vraždy kazatele…

„Pratt dokonale vykreslil protagonisty svého příběhu, zvláště pak silné jižanské ženy, které se v této brilantně napsané prvotině sice tváří zranitelně, ale se světem ovládaným muži bojují o to urputněji,“ pochválil Prattova Nevinného klienta také prestižní literární magazín Publisher’s Weekly.

Stejně nadšení jsou z krimi thrillerů s Joem Dillardem i čtenáři, protože jak Nevinný klient, tak i další díly této vynikající série se pravidelně umisťují v žebříčcích bestsellerů Amazonu a deníku Wall Street Journal. Druhý a třetí z nich, tedy romány V dobré víře a Nespravedlnost pro všechny, vydá nakladatelství Mystery Press příští rok.

Strhující krimi thriller Nevinný klient si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: https://mysterypress.cz/nevinny-klient/.


Nevinný klient Nevinný klient Scott Pratt

KDYŽ SE VYTRATÍ HRANICE MEZI LŽÍ A PRAVDOU… V motelovém pokoji v Tennessee někdo ubodá kazatele k smrti. Policie z tohoto činu obviní Angel, servírku ze striptýzového klubu. Obhájce Joe Dillard už má plné zuby zastupování l... více

Přejít na komentáře (4)