Joona Linna je tu pošesté

novinky

/ Dan
Joona Linna je tu pošesté

Lovec králíků od Larse Keplera ve Švédsku bourá žebříčky prodejů, v České republice je očekávanou knihou měsíce.

Po dvouleté odmlce, kdy autorská dvojice manželů Ahndorilových žánrově odbočila a věnovala se psaní mysteriózního thrilleru Playground (2016), vychází v češtině další díl bestsellerové detektivní série s komisařem Joonou Linnou - Lovec králíků. V knihkupectvích od 23. února.

Ačkoliv titul vyšel ve Švédsku až na konci podzimu, stihl se stát tamní nejprodávanější knihou roku 2016. Navázal tak na úspěchy v prodejnosti předchozích dílů: Stalker - Nejprodávanější kniha Švédska 2014, Písečný muž – Nejprodávanější detektivní román Švédska roku 2012, Svědkyně ohně – Nejprodávanější detektivní román Švédska roku 2011.

Celkově se knih série, která vychází ve čtyřiceti zemích světa, prodalo 9 milionů výtisků. Jen v České republice pak více než čtvrt milionu.

Po dokončení titulu Playground si autorská dvojice dopřála tři dny odpočinku, než se vrhla na další díl série s oblíbeným komisařem Joonou Linnou. Po dopsání Lovce králíků však neotálela ani den a práce na dalším dílu je nyní v plném proudu.

V sérii s komisařem Joonou Linnou již v nakladatelství Host vyšlo: Hypnotizér (2010), Paganiniho smlouva (2011), Svědkyně ohně (2012), Písečný muž (2013) a Stalker (2015).


Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další... více


Playground Playground Lars Kepler

Přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je dětské hřiště. Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. ... více

Přejít na komentáře (2)