Akční sci-fi nářez pro fanoušky knih Jiřího Kulhánka!

novinky

PR článek,
Akční sci-fi nářez pro fanoušky knih Jiřího Kulhánka!

Strašák není jen bubák z pohádek, ale také volací heslo jednoho z nejlepších vládních zabijáků. Každý má ale svoje meze, obzvláště když dojde na sebevražedné úkoly. Rozkaz zní však jasně – zachránit nedobrovolného trosečníka z nejdrsnějšího vězení uprostřed Orlických hor.

Dejte trestancům zdání svobody a promění se v bestie. Když to samé poskytnete psychopatům, o další noční můru máme postaráno my všichni. Ne že by si Strašák stěžoval na poměry věznice ohraničené vrcholy Jelenka a Koruna – sám má natolik rozhozený morální kompas, že se nemusí zabývat podružnostmi, jako je cena lidského života.

Rychle dovnitř, rychle ven a doufat, že všechny orgány zůstanou na svém místě, to je oč tu běží. Jenže peklo, jaké skrývá vězení přezdívané New York, udělá dojem i na toho nejotrlejšího borce. Přičemž kanibalismus je pouhá špička ledovce…

Fascinace Jakuba Hozy lidskou krutostí se táhne jako červená nit celým jeho dílem, tentokrát ovšem překročil snad všechna nepsaná pravidla splatterpunkové literatury. Adrenalinová jízda Do pekla a zpět se nese v duchu toho nejlepšího od Jiřího Kulhánka, Štěpána Kopřivy a Františka Kotlety, zároveň si však ponechává nezaměnitelný charakter filmové akční produkce osmdesátých let a nebojí se to přiznat.

Akční sci-fi nářez Do pekla a zpět si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: https://mysterypress.cz/do-pekla-a-zpet/.


Do pekla a zpět Do pekla a zpět Jakub Hoza

TOHLE JE ÚTĚK Z NEW YORKU VERZE MASO A KREV… Zřídit autonomní zónu, která funguje jako věznice pro ty nejdrsnější recidivisty, se může jevit jako dobrý nápad. I v roce 2028. Horší je, když vás pošlou, abyste z takového místa ně... více

Přejít na komentáře (1)