Nové diskuze

Chcete-li psát do diskuze, musíte zde mít vytvořený profil a být přihlášeni. To zabere jen pár minut.

Krásné kouty ČR ?

Bogomolov

Nespravedlnost!

Rychlý přístup do otevřených diskuzí

Dvojité vložení titulu

Nové příspěvky

Nová hra - zeměpisné a místopisné údaje v literatuře soukroma · dnes v 00:00
přesně tak, otázka přece zní: "kde se nacházela pobočka instituce" ;-)

Poznej knihu podle tří indícií Maanna · včera v 23:39
válka - opuštěný ostrov - nemožnost donosit dítě

...třeba někoho zaujme hankapimi · včera v 23:12
Stejně nestíháš, tak si přispi, seňóóóre...

...třeba někoho zaujme encyklopedie · včera v 23:01
potřeboval bych aby měl den aspoň 30 hodin /bych to stačil všechno číst a sledovat/ sice vstávám o dvě hodiny dřív, tím pádem má den 26 hodin...ale kurecpalec ani to nestačí ..........................

...třeba někoho zaujme hankapimi · včera v 22:57
Seriál Mělas to vědět se nám moc líbil, všichni naši oblíbenci hráli úžasně. Tipovali jsme postupně snad všechny aktéry a konec byl pro nás překvapením.. Moc pěkné !

Potřebuji poradit.... Monina268 · včera v 22:40
Moc děkuji, zkusím. Já tu mám jen Chrome,tak jak to nabízí telefon. :)

Potřebuji poradit.... Lenka.Vílka · včera v 22:35
Opera mě zachránila i na telefonu, protože mi vyhovuje asi nejvíc. V nastavení to půjde :)

Trojslovný příběh 135evik · včera v 22:34
Zbylo jen pár

Nová hra - zeměpisné a místopisné údaje v literatuře woodward · včera v 22:34
Já fakt nerozumím na co se ptáš. Máme zjistit, kde byla ta pošta, kam se dotyčná paní přišla zeptat na tu lapálii s Tararingapatamem?

Potřebuji poradit.... Monina268 · včera v 22:29
No právě že na telefonu,a je to šílené.

Potřebuji poradit.... Lenka.Vílka · včera v 22:26
Monina268: já si na radu stáhla operu, v nastavení to jde vypnout ;) asi ale i v každém normálním přihlížeči. Pokud jste na telefonu, tak je výchozí prohlížeč na houby. Tam jsem si taky stáhla operu ;)

Potřebuji poradit.... Monina268 · včera v 22:21
Dobrý den, prosím nevíte někdo jak vypnout reklamy? Hrozně obtěžují,a nevidím ani kousek toho co zadávám. Věčně se mi otvírají, křížek moc malý, většinou se netrefím ???? předem děkuji

Postava hledá autora - pomozte jí! DádazPrahy · včera v 22:12
Na svět jsem přišel před více než sto lety, původně se o mně psalo v dopise, který měl potěšit jednoho nemocného chlapečka, ale nakonec můj příběh vyšel v útlé knížce, kterou dnes znají děti v mnoha zemích. Jsem docela neposlušný, narozdíl od mých třech sourozenců. Jednou jsem neposlechl maminku a dostal se tak do nebezpečí, ale naštěští to odnesl jen můj oblíbený modrý kabátek. Přitom jsem nastydl a za trest jsem musel pít heřmánkový čaj. Jak se jmenuju a kdo o mě napsal a také mě i nakreslil?

Knihy v angličtině vlad6485 · včera v 21:32
"Project Gutenberg" (gutenberg.org) je web, kde můžete najít anglicky psanou literaturu zadarmo v eknihách formátu. Vřele doporučuji všem kdo se zajímá o anglickou klasiku.

Trojslovný příběh majík1 · včera v 21:32
vadil,toho sežral.

...třeba někoho zaujme encyklopedie · včera v 21:31
seriál Clarice průběžně sleduji....a tak jsem dal další, šestidílnou sérii Mělas to vědět /kurecpalec - tohle je dobré !!! Hrají: Nicole Kidman, Hugh Grant, Donald Sutherland............ Šestidílná minisérie Mělas to vědět od scénáristy Davida E. Kelleyho (Sedmilhářky) a režisérky Susanne Bierové (Noční recepční) pojednává o úspěšné terapeutce Grace Fraserové (Nicole Kidmanová), jejím manželovi Jonathanovi (Hugh Grant) a milovaném synkovi (Noah Jupe), který navštěvuje prestižní soukromou školu v New Yorku. Jejich zdánlivě idylický život se však znenadání obrátí naruby - bezcitná vražda, zmizelý manžel a místo muže, kterého Grace překvapivě tak málo znala, jen řetězec strašlivých událostí. Nechána napospas katastrofě, která před zraky veřejnosti narůstá do netušených rozměrů, a zděšena tím, že se nedokázala řídit vlastními radami, musí Grace pohřbít svůj dosavadní život a začít kvůli sobě i svému dítěti znovu.

Filosofování pod starým mohutným dubem Lenka.Vílka · včera v 21:12
Braunerova: hodně, hodně dlouhej smích, bohužel v realitě. Já nemám moc o Slovensku přehled. Sleduju jenom Gorduliče a jeho zprávy, což je obdoba formou Cynických zpráv...takže moc děkuji :)

Krásné kouty ČR ? paníŠ · včera v 21:08
Krásný les s malým skalním městem je nedaleko Choustníku na Táborsku. https://www.kudyznudy.cz/aktivity/prirodni-rezervace-choustnik

Filosofování pod starým mohutným dubem braunerova · včera v 21:05
Lenka.Vílka: Včera jsem mluvil se známými v Bratislavě. Od pondělí měli začít chodit na PCR testy všichni školáci. Akce byla na poslední chvíli zrušena, neboť vláda zjistila, že příští týden jsou jarní prázdniny :)

Knižní šibenice - hra PanPredseda · včera v 20:13
Tato věta dnes už na chlapce a mladé muže neplatí - e - / - - - - - - e - / - - e - - - - - - -

1 ...