Zuzka1983 Zuzka1983 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Výborná kniha a rovnako skvelá je aj druhá časť My. Nikdy som MM romance predtým nečítala až do roku 2022 keď sa mi do čítačky dostala práve knižka On. A bolo mi hneď jasné že musím dobehnúť zameškané .... knihu som mala doteraz len ako e book lebo sa už nikde nedala zohnať a keď áno tak za neskutočné peniaze ... ale nesmierne ma potešila informácia o jej druhom vydaní ... tak som si ju samozrejme hneď aj kúpila ako inak Je to jedna zo sérií čo si zaslúži moju pozornosť a prečítanie viac krát .... konkrétne som ju dala teraz už 3 raz a je to jediná séria ktorú mám aj v tlačenej aj elektronickej podobe.... teda okrem Dominika Dána, ktorý je už u nás doma klasika teraz už len počkať do marca na druhý diel.... teda nie že by som nevedela o čom bude a teda dúfam že sa Baronetu ( tak ako sľúbili) do nej podarí "prepašovať " aj novelu Epic ktorá je zavŕšením série o Wesovi a Jamiem.

12.02.2024 5 z 5

Darček Darček Diana Špacírová

Tak toto bolo knižka sa ľahko čítala a mala všetko čo človek od knihy očakáva. Som veľmi milo prekvapená prvotinou autorky, po ktorej som siahla čisto náhodou a aj na základe peknej obálky. Príbeh bol pútavý, zaujímavý, no nečakala som otvorený koniec a preto veľmi veľmi dúfam, že bude mať knižka pokračovanie. Bola by škoda keby nie.

13.08.2023 5 z 5

Zmatená nevinnost Zmatená nevinnost Lenka Hnátová

Moja tretia knižka od tejto českej autorky, už som na LGBT tématiku čítala aj knihu Táhni z mé hlavy a musím povedať, že je tam vidieť progres. Podarený príbeh ma bavil a zhltla som ho ako sa hovorí na jeden šup akurát by som prijala keby knižka mala viac strán ( som zvyknutá na troška dlhšie knihy ) ale to samozrejme nie je chyba autorky . A mohol byť viac rozpísaný záver.... ako sme sa dostali v deji roky dopredu. Bolo by to možno také spestrenie príbehu . No musím povedať, že veľmi fajn príbeh. A na moje prekvapenie mi už čeština v knižkách robí čím ďalej tým menší problém a mám práve jemne problém opačný ... prepnúť naspäť na SK knihy . Teším sa na ďalšie autorkyne knižky

04.07.2023 5 z 5