Zuzanka46 Zuzanka46 komentáře u knih

Mráz Mráz Bernard Minier

Velmi napínavý a čtivý příběh, zasazený do poutavého prostředí hor. Jen mě trochu v závěru knihy zamrzelo, že jsme se nedozvěděli, kde Hirtmann skončil a jak se mu podařilo z auta po nehodě zmizet...
Těším se, až si přečtu další knihy od tohoto autora. Za mě jednoznačně palec nahoru :)

21.02.2016 5 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Nejsem si jistá tím, jak mám tuto knihu ohodnotit. Půlka knihy se mi líbila, druhá půlka mě nudila. Co mě ale zaujalo, byla postava hlavní hrdinky. Je to snad můj první přečtený erotický román, kde hlavní hrdinka je sebevědomá žena se zajímavou kariérou. Za to palec nahoru :)

08.02.2016 3 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Velmi silná knížka, která nutí člověka k zamyšlení. Všechny příběhy jsou si dosti podobné, jen se liší tím, jestli dopadnou špatně nebo v rámci možností dobře. Navíc je knížka velmi čtivě napsaná a díky poutavým příběhům ji má člověk přečtenou během chvilky.
Myslím, že by si knížku měly přečíst všechny ženy a slečny, které se chystají na dovolenou do muslimských zemí, zejména příběh Mony ve mě vyvolal dost silné pocity.

06.12.2015 5 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Tak 2/3 knížky se mi velmi líbily, zajímavý příběh, dobře napsaný. Nicméně závěrem jsem byla lehce zklamaná. Čekala jsem nějaké nečekané vyústění příběhu, ale žádné překvapení se bohužel nekonalo. Děj skončil přesně tak, jak k tomu spěl celý závěr knihy.

02.12.2015 4 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Knihu jsem dočetla jen proto, že nemám ráda nedokončené příběhy. Hlavní hrdinka Elle mi byla nesympatická snad úplně vším a v knize mi chybělo více souvislostí.

23.11.2015 1 z 5

Nástroje temnoty Nástroje temnoty Imogen Robertson

Kniha se mi velmi líbila. Je ale nutno říct, že mi chvíli trvalo, než jsem se v té spustě postav zorientovala.

23.11.2015 4 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Kniha se mi líbila od začátku až do konce. Pohodové čtení do vlaku :)

23.11.2015 5 z 5