Zusaninka Zusaninka komentáře u knih

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Paradna eroticka kniha! Citala som uryvok na fb a uz vtedy ma zaujal, tak som neodolala a knihu si kupila a dobre som urobila, za par hodin som ju zhtla, musela som vediet ako bude pribeh pokracovat. Skoncil otvorene takze ja uz teraz horim nedockavostou ako sa dalej vyvinie.
Autorkou je mlada slovenska spisovatelka, a mna velmi milo prekvapila, pretoze tato kniha sa kludne vyrovna zahranicnym autorkam erotickej literatury. Odporucam vsetkymi desiatimi :-)

26.04.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou Laurelin Paige

Hudson a Alayna pokračujú vo vzťahu, bývajú spolu, odhaľujú svoje pocity a sústredujú sa na spoločnú budúcnosť. Ale je tu video od Stacy, čo Alayne nedá spávať - to riadne zamotá príbeh, aj dôveru. Nechýbajú ani intrigy Celie. Hudson avšak stále niečo tají a ked sa to Alayna dozvie tak.... musíte prečítať :-) Inak mám veľmi rada tieto zmeny tvrdého silného muža na romantickú sladkú dušičku. Séria konči happyendom, skvelý bonus je epilog z Hudsonovho pohľadu.

11.04.2016 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvela new adult knizka z prostredia vysokoskolakov. Velmi svieza knizka, vela som sa narehotala na vtipnych hlaskach, sexi scenach, fajn oddychovka precitana na jeden hlt. Oporucam a urcite precitam aj druhu cast uz o inom hokejistovi! Jednoznačne 5 hviezdičiek!

24.03.2016 5 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Tentokrát je to príbeh lásky Becky a Jasona. Je veľmi emotívna, lahučko sa číta, sexi sceny su na moj vkus až moc dopodrobna opisované, páčilo sa mi ako je ich spoločný život písaný postupne s časovým odstupom, je rozprávaný súbežne s príbehom Nell a Coltona z prvej knihy, takže niektoré veci sú jasnejšie. Viac sa mi páčila táto knižka ako jednotka. Hlavné postavy majú problémy s rodičmi, rieši sa alkoholizmus, drogy, násilie, a reálne problémy dvoch zamilovaných ľudí. Vôbec by som nepovedala že táto istá autorka napísala Alfu a spol, toto je o inom. Verím, že preložia aj dalšie časti tejto serie.

24.03.2016 4 z 5

Závislí od seba Závislí od seba Laurelin Paige

Pokračovanie príbehu Hudsona - bohatého obchodníka, ktorý hráva so ženami manipulatívne hry a Alayny, ktorá sa zas až priveľmi viaže na partnerov. Tentokrát už vzťah nepredstierajú, sú naozaj spolu, no chýba ich vzťahu to najdôležitejšie a to je dôvera, obaja majú tajomstvá, ktoré sa postupne odtajňujú. Jednotka bola skvelá, dvojka sa trochu dlhšie rozbiehala, asi v polovici to už ale nabralo grády.
Samozrejme je v knihe kopa sexu - v sprche, limuzíne, na streche.... no ved ako v každej eroťárne. Kniha končí celkom šťastne, aj keď je ešte dosť vecí ktoré nie sú jasné a ja sa už nemôžem dočkať kedy ich odhalím.

14.03.2016 5 z 5