Zedus Zedus komentáře u knih

Žárlivka Žárlivka Lenka Pastorčáková

Žárlivka byla moje první knížka, kterou jsem kdy v životě přečetl, když nepočítám "komiksy" a návody jak opravit motor. Příběh tak silný, že jsem si musel dát na chvíli pauzu od všeho a jen zadumaně hledět do okna. Příběh ženy, kterou trápí to co si asi nikdo z nás nedovede představit (chronická žárlivost), do posledních stran jsem měl chuť Renátu obejmout, protože ač jsem viděl co dělá bylo mě ji líto, cítil jsem její bolest, tu beznaděj, prostě jsem ji chtěl mít v náruči a říct ji "všechno bude dobré, já Ti pomůžu". S lepší knihou jsem začít nemohl, děkuji za ní.

13.02.2023 5 z 5

Čaroděj z Ohňové hory Čaroděj z Ohňové hory Steve Jackson

(SPOILER) Můj první gamebooku z serie FF (chci jít postupně). Dohrano na čtvrtý pokus, GG je spíše o náhodě kudy se vydáte někdy lákavé a bonusové věci vás zavednou špatným směrem z kterého není návratu. (Spojler) hra není nijak težká spíše lehčí, vždy umřete až na konci při otvíraní truhel protože trvá pár hraní než posbírate správné kliče. Takže další hra už není tak zábavná jdete dle minulé zkušenosti a jen hledáte jiný klič. 6/10

16.07.2023 3 z 5