zdenek5887 zdenek5887 komentáře u knih

Do poloviny knihy jsem se nudil. Moc jsem se nudil, ale nevzdal jsem to, protože jsem si říkal, že se to přece musí zvrtnout a že to musí nabrat nějaký spád. To se naštěstí stalo, dá-li se tomu tak říkat. Taky vím, že po přečtení jsem si uvědomil, jak moc nereálné to všechno bylo. Jasně, téma moc fajn, mně osobně blízké atd., atd., ale neuvěřil jsem na 100 % tomu konceptu a směru, jakým se celá vynucená zápletka ubírala. Takže slabé 3 hvězdičky z pěti a to snad ještě i přeháním... A facka oběma protagonistům; Arimu o jednu navíc za to, jaký to byl sobec a "chudinka". Jsem z toho zklamaný.

04.03.2016 3 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Snad bych připojil ještě jen připodobnění k Dr. Helen Magnus ze seriálu Sanctuary.

Chci další díl, hned!

07.01.2016 4 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Pravdivý autobiografický příběh o šikanovaném chlapci, který se pokusil o sebevraždu zapálením. Téměř úspěšně. Tato kniha je o tom všem, co ho k tomu vedlo a jak to s ním a jeho rodinou bylo a je až do současnosti. Nečetlo se to vůbec snadně, ale jsem rád, že se mi to dostalou do rukou.

13.12.2015 3 z 5