zbynek4453 zbynek4453 komentáře u knih

Krásná a poutaví kniha! Jsem rád že byla v povinné četbě. Určitě přečtu od Waltariho i něco jiného :))
Doporučuji

19.06.2016 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Osobně jsem měl vždy radši eposy a hrdinské báje než obyčejné pohádky. Připadaly mi vždycky malo drsné :D Už od dětství. Myslím že tahle knížka určitě patří k důležité části četby. Velmi poutavá.

Kniha čarodějnických receptů Kniha čarodějnických receptů Stanislav Banházi

Občas si zalistuji a něco vyzkouším :))Vše vychází, tak to asi funguje

Rámájana Rámájana Válmíki

Jedna z knížek která ve vás vyvolá pocit vzpominky a krásy z tehdejšího života Indie. Umění,láska,bohatství,intriky, zlo,nebezpečí,věrnost a oddanost. Všechny silné lidské emoce perfektně popsány. Kniha je velmi inspirující! Doporučuji

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha je uchvacující! Dlouho na ní budu vzpomínat při své cestě za svým životním cílem. Každý tak máme možnost prožít si svuj životní příběh. Krásná a naplňující kniha. Doporučuji

30.08.2015 5 z 5

Encyklopedie indické mytologie: Postavy indických bájí a letopisů Encyklopedie indické mytologie: Postavy indických bájí a letopisů Jan Filipský

Výborně přehledně ukazuje hrdiny a božstva Indické mytologie. Využil jsem při povinné četbě Ramajany a ostatních indických eposů.