_YUNYbeam_ _YUNYbeam_ komentáře u knih

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Pro mě osobně tahle kniha představovala celkem výzvu. Moc psychologické thrillery nečtu a tím pádem mi trvalo trochu déle, než jsem se začetla, ale ani to mi nezabránilo přečíst tuto knihu za dva dny, protože byla napsána velmi čtivě a působila na mě tak, jak by správná kniha s hlavním hrdinou psychiatrem asi měla působit. (DÁLE MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY) Co mě ale opravdu dostalo, tak to byl ten konec. Přiznám se, že jsem to vůbec nečekala a docela mě to dostalo :), protože takovýto konec jsem ještě v žádné knize nečetla. (Samozřejmě je to jen můj dojem, jak už jsem zmiňovala, tak tento žánr moc nečtu :)) (KONEC SPOILERU)
Na závěr bych tedy chtěla říct: Rozhodně čtěte, protože zažijete něco neuvěřitelného !

19.02.2021 5 z 5

Štěstí ve stínech Štěstí ve stínech Lynn Flewelling

Je dobré, že to mělo tolik stránek, protože jsem to četla jedním dechem. Jediné, co bych této knize (a alespoň dalším dvěma nadcházející dílům této série) vytknout je to, že jsou tam až moc dlouhé pasáže o popisování historie a jeden z hlavních hrdinů se chová spíš jako osmiletý, než šestnáctiletý a to si tak ještě stěžoval, že si o něm ostatní myslí, že nevypadá na svůj věk..... No, nic z toho, co jsem zde jmenovala však nemohlo zvrátit fakt, že je to jedna z nejlepších sérii, co jsem kdy četla a moc ráda se k ní vracím.

07.12.2020 5 z 5