xTýnuše xTýnuše komentáře u knih

Držet břitvu na tepu doby Držet břitvu na tepu doby Adam Pýcha

Naprostá ztráta času. Básničky postrádají jakýkoliv smysl. Mám trochu pocit, že Adam Pýcha použil generátor náhodných slov, ze kterých potom celou knížku poskládal.

06.05.2022 odpad!

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

No musím říct, že se mi hrozně dlouho nestalo, že by mě takhle kniha zklamala, ještě když byla všude opěvovaná.
Hlavní hrdinka je hrozná drsňačka, která POZOR není jako ostatní - to v knize uslyšíte hned několikrát. I po naprosto zničující situaci, kdy by se jiný normální člověk sesypal, ona myslí na sex, protože z Warwicka se jí prostě zrychluje tep! Dokonce i když hlavní postavu postřelí do nohy a ona jen tak tak vyvázne smrti, myslí na to, že cítí jeho erekci. A ano, slovo erekce se v knize objeví MNOHOKRÁT.
Ne ale opravdu, kniha byla čtivá, o tom žádná, ale i po 300 stránkách, kdy se stalo vlastně spoustu věcí, mi přišlo, že v knize se nic neděje. Jiný autor by to dokázal asi lépe prodat. Naopak mi někdy přišlo, že autorka se to snažila za každou cenu nahustit nějakou tou rvačkou, která se pak vlastně děla v každé kapitole.
Podtrženo sečteno - jen Maasová může napsat knihu s masakrem a do toho chytře zakomponovat nějakou tu erotiku, jak se říká, když dva dělají totéž není to totéž.
Z toho důvodu dávám knize dvě hvězdičky.

08.05.2023 2 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Tak tohle byla poradna jizda. Uz dlouho se mi nestalo, ze bych u fantasy otevrela u nejakeho “wow” momentu pusu dokoran. Tady se mi to stalo trikrat. Nemuzu se dockat dalsiho dilu.

23.05.2022 5 z 5