Xima-85 Xima-85 komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

(SPOILER) Opět perfektní, napnutá do poslední chvíle a vraha jsem vůbec neodhadla.
Po určité době jsem se trochu ztrácela v postavách a některé části byly zdlouhavé. Skoro 1000 stran mě přišlo zbytečně dlouhých.
Moc mě baví vyvíjející se vztah mezi Cormoranem a Robin, ale něco mi říká, že nová pomoc do detektivní kanceláře do toho trochu hodí vidle. Uvidíme. Moc se těším na další díl.

10.07.2022 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Tak přečteno. Po sériích Z krve a popela a Žár těla a ohně jsem se s autorkou ještě nechtěla rozloučit, a tak jsem sáhla po další fantasy, i když už ve věkové kategorii daaaavno nejsem. Je to příběh puberťačky, tak není možné čekat nic vyloženě oduševnělého.
Já jsem spokojená, akce , laska, lehčí erotično ,navíc za me nečekaný konec tohoto dílu......Obě knížky jsem přečetla za pár dní a nemůžu se dočkat nového dílu, který za měsíc vychází.
Mrzí mě, že se k nám nedostaly další knížky autorky. Koukala jsem na její oficiální web a je tam přes 70 knížek a další fantasy série. Hned bych si je přečetla. Třeba jednou..

30.09.2023 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Pár dílů ze série Romantických útěků už přečtených mám. Bavily mě, krajina popsaná tak ,že jsem ji před sebou viděla, i ten příběh dvou byl něčím zajímavý, ale přijde mi,že tady je popsaný jen běžný den, co a jak kdo dělal. Až na pár stránek, kdy Sofie utekla do NY a když se dala s Toddem dohromady, mě to nebavilo. Nakonec odkládám nedočtené.

30.08.2023 1 z 5