xeroxy xeroxy komentáře u knih

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Knihu jsem poprvé četla před několika lety. Sáhla jsem po ní náhodou, předtím jsem o ní neslyšela ani jsem nečetla žádnou sci-fi knihu. Kniha mě okamžitě chytla, přečetla jsem ji na jeden dech, Endera jsem si zamilovala a dokonce jsem si párkrát poplakala. Osud Endera, jeho přátel i nepřátel jsem pak sledovala v dalších dílech série. Takže za mě určitě ano ;)

27.12.2014 5 z 5

Speciálové Speciálové Scott Westerfeld

Díl mě opět bavil. Množství akce, špetka love story, trocha utopie. Jen jsem doufala, že se toho vyjasní a odhalí trochu více, ale i tak nakonec sérii hodnotím kladně a doporučuji k přečtení.

29.12.2014 4 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Musím říct, že tento díl se mi líbil více než první, asi i kvůli té "love story" :). Jinak přetrvávají některé neduhy prvního dílu jako nestabilita chování postav.
Ale jinak je to čtivé, zábavné a děj odsýpá. SPOILER: Četla jsem to v originále - kolikrát může autor v jedné knize použít slovo BOGUS a BUBBLY?

29.12.2014 4 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Pozoruhodný svět, plný adrenalinových letů. Škoda, že některé věci nejsou víc promyšlené a trochu logičtější a že postavy jsou v chování dost nestabilní.
A mně osobně tam trochu chyběla silnější "love story" :). Myslela jsem, že další díl už nepřečtu, ale nakonec jsem neodolala :).

29.12.2014 3 z 5

Kdo s koho Kdo s koho Melissa Nathan

Tato nenápadná knížka mě chytla od začátku do konce. Kdo chce odpočinkové a vtipné čtení, tak tady neprohloupí. Rodinný život někdy není jednoduchý ať už pro chůvu, děti nebo jejich rodiče. Hodnotím originál - krasná britská angličtina, nechápu kdo překládal název

25.12.2014 5 z 5