Wan58 Wan58 komentáře u knih

Faraonova šifra Faraonova šifra Lincoln Child

Tohle že napsal Preston s Childem,tak mě to dost zklamalo a přečetl jsem to vyloženě z povinnosti,protože autory mám rád a mám od nich vše co tu vyšlo.Co mě fakt "dostalo" byla výroba kuše pazourkovým nožem (to by měl problém i Mac Gyver) nebo když si Gideon omýval ruce v hliněné nádobě a vzápětí je vyndal z umyvadla a takových nepřesností je tam víc.

11.04.2019

Za ledovou bariéru Za ledovou bariéru Lincoln Child

Knihu jsem si předobjednal hned, jak to bylo možné a těšil se na ni jak sněhulák na mráz.Mám oba autory velice rád a mám i jejich kompletní knižní vydání ale připadám si chvilkově (protože se knihou prokousávám a čtu ji už z povinnosti) jako ten slepec co přejíždí prsty po struhadle a pro sebe si říká " teda takovouhle blbost jsem ještě nečet". Tak snad bude příště líp.

31.01.2017

Pohřbeno v hlubinách Pohřbeno v hlubinách James Rollins (p)

Můj první Rollins.Knihu jsem koupil na blešáku za 10kč.To je ale asi jedno z mála plus.Normálně zvládnu 300 stránek do 3 dnů,tady jsem se trápil víc jak měsíc.Prvních pár stánek a posledních 50 bylo cellkem fajn,jinak to bylo zdlouhavé,utahané.Ten překlad měl jisté zvláštnosti např." nebezpečné monstrum samý sval a kost,které se oproti ostatním jevilo dobře živené".Tak když jsou vidět kosti,tak asi o dobré stravě nemůže být řeč a kdo ještě dnes používá výraz "jali" v souvislosti - jali se rozkládat nosítka-.No tuto knihu bych si doved představit v edici nejlepší světové čtení,kde by měla tak 150 stánek a né 399.

14.02.2021 1 z 5