Vespyr Vespyr komentáře u knih

Pozdravy záhrobí Pozdravy záhrobí Veronika Fiedlerová

Teda! Tak tohle jsem opravdu nečekala. Nečekala jsem, že mě to tak chytne. Nečekala jsem, že hlavní postava bude tak uvěřitelná a sympatická. Nečekala jsem, že budu hltat jednu stránku za druhou a nebudu se ani na minutu nudit. Nečekala jsem, že mě bude tolik mrzet, když jsem knihu musela odkládat kvůli běžnému životu. Příběh mě bavil, byl napínavý, promyšlený. Při čtení mě silně zasáhla nostalgie, protože mi kniha připomněla dobu, kdy jsem hltala sérii Mediátor od Meg Cabot. Bylo to totiž stejně skvělé :)

06.10.2022 5 z 5

Normální lidi Normální lidi Sally Rooney

V polovině jsem knihu odložila, nedočteno. Nechala jsem se zlákat, na knihu jsem slyšela spoustu chvály, nejen u nás, ale také v zahraničí. Za mě bohužel jedna velká nuda. Postavy jsou mi nesympatické, nevyspělé, chovají se pro mě naprosto nepochopitelně. Když byl děj ještě na střední škole, tak jsem si říkala, že ok, možná trochu dospějí později. Bohužel se tak nestalo, za mě ,,normální lidi'' komunikují, obzvláště ve vztahu, ať už jakémkoliv; tady si všichni akorát něco domýšleli, pak zjistili, že to je jinak a namísto toho, aby se teda poučili, zase si začali domýšlet a tak to bylo neustále dokolečka. Postavy se nechali vláčet okolnostmi namísto aby se nějak aktivně podílely na svém životě a pak byly nešťastné, že výsledek není podle jejich gusta. Zvláštní forma textu by mi tolik nevadila, na to bych si zvykla, ale obsah mě bohužel vůbec nezaujal, takže jsem se už rozhodla dále netrápit a knihu odložit.

11.09.2022 1 z 5

Slepičí polévka pro milovníky koček Slepičí polévka pro milovníky koček Jack Canfield

Připravte si kapesníčky, protože tahle knížka vás dokáže jak rozbrečet smíchy, tak i dojmout k slzám :)

16.07.2017 5 z 5