veruna.chapees veruna.chapees komentáře u knih

Ostrov žije Ostrov žije Veronika Opatřilová

Na recenze mě moc neužije a knížku jsem ještě celou nepřečetla, ale už teď ve mně vzbudila silné emoce.
Naprosto mindblowing charakteristika postav, velmi originální příběh, který bych popsala jako velmi niterný a poetický.
Upřímně, vzbuzuje ve mě až úzkosti. :)

25.01.2021 5 z 5

Větrný přístav Větrný přístav George R. R. Martin

(SPOILER) Po knížce jsem automaticky sáhla, když jsem na přebalu zahlédla jméno G. R. R. Martina. Očekávala jsem další úchvatný fantasy příběh, a ten jsem podle mého také dostala. Knížka mě dojala a ačkoliv neobsahuje žádné těžké zvraty a akci, na kvalitu příběhu to nemá vliv. Martin a Tuttle vytvořily krásný svět Okřídlenců spolu s hlavní postavou Maris, kterou jsem si okamžitě oblíbila. Bylo hezké sledovat její osud. Prožívala jsem společně s ní ztrátu křídel a bylo dojemné sledovat její poslední hodinky.

08.03.2021 4 z 5

Větrný přístav Větrný přístav George R. R. Martin