veruna.chapees veruna.chapees komentáře u knih

Větrný přístav Větrný přístav George R. R. Martin

(SPOILER) Po knížce jsem automaticky sáhla, když jsem na přebalu zahlédla jméno G. R. R. Martina. Očekávala jsem další úchvatný fantasy příběh, a ten jsem podle mého také dostala. Knížka mě dojala a ačkoliv neobsahuje žádné těžké zvraty a akci, na kvalitu příběhu to nemá vliv. Martin a Tuttle vytvořily krásný svět Okřídlenců spolu s hlavní postavou Maris, kterou jsem si okamžitě oblíbila. Bylo hezké sledovat její osud. Prožívala jsem společně s ní ztrátu křídel a bylo dojemné sledovat její poslední hodinky.

08.03.2021 4 z 5

Větrný přístav Větrný přístav George R. R. Martin

08.03.2021 4 z 5

Ostrov žije Ostrov žije Veronika Opatřilová

Na recenze mě moc neužije a knížku jsem ještě celou nepřečetla, ale už teď ve mně vzbudila silné emoce.
Naprosto mindblowing charakteristika postav, velmi originální příběh, který bych popsala jako velmi niterný a poetický.
Upřímně, vzbuzuje ve mě až úzkosti. :)

25.01.2021 5 z 5