VenduLou VenduLou komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipná knížka, při které se mi nejednou chtělo smát. Pro mě opravdu veselý a oddechový příběh, sahám po knihách, které jsou ze života, nebo spíše smutnější, takže příjemná změna. Hlavně se mi líbilo, že mi tato knížka nepřipomíná žádnou jinou knihu.

29.01.2020 5 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Dostala jsem se k této útlé knížce přes písničku a jsem za to ráda. Mám pocit, že knížka ani není z dávné doby, že myšlenky a vztahy jsou pořád stejné. Čtení posledních stránek bylo i pro mě místy docela utrpení, tolik nahuštěných slov o cestě na věčnost na tak málo stránek. Avšak, kdo si z nás aspoň někdy nezamrčí anebo se blbě nezamiloval?

29.01.2020 4 z 5

Krása! Knížka se četla tak přirozeně, jako když dýcháte. Občas se mi teda dech tajil strašidelnou a kouzelnou atmosférou příběhu, prostě trošku jiná pohádka. Dočítala jsem Harryho Pottera nad ránem a mé slzy se vsakovaly do papíru. Říkala jsem si, že takhle knížka přece nemůže skončit a Snape je přece dobrej?! Nezapomenutelné.

12.03.2019 5 z 5