Uchihulee Uchihulee komentáře u knih

Pád Pád Lauren Kate

Tato knížka byla asi moje první o andělech. Musím říct, že do poloviny knížky jsem se nudila, ale četla jsem dál a doufala, že se to nějak rozjede. Moje přání bylo vyslyšeno a knížka začala mít ke konci napínavý děj, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Hrozně jsem se těšila na další díl, který jsem dostala k Vánocům. Ještě jsem ho nečetla, protože knížek mám opravdu hodně a nevím, kterou číst první. Podle mě tato knížka je dobrá, až na ten začátek. Kdyby si stím autorka trošku víc pohrála, věřím, že by to bylo o mnoho lepší. Přesto mám v plánu si přečíst další díly. :)

29.02.2012 4 z 5

Krvavá přísaha Krvavá přísaha Christopher Farnsworth

Hledala jsem spolehlivé čtení na davolenou k moři. Jsem blázen do knih a o upírech a moje mamka to ví. Proto mi pomáhala hledat. Jednou přišla z práce s tím, že její kolegině má syna a ten má tuhle knížku. Tak jsem rozjela pátrání o čem knížka je a uspěla jsem tady. Zaujalo mě to a tak jsem mamce řekla, ať mi ji teda půjčí. S čistým a svědomím a srdcem můžu říct, že tato knížka se řadí mezi mojich top 10 a ještě k tomu do první trojice. Úžasný děj. Knížku jsem doslova hltala a měla ji přečtenou během tří dnů. Cade je prostě Cade a nikdo ho nezmění. Zamilovala jsem si ho hned při prvním setkáním se Zachem. Ty jeho poznámky mě dostávaly do kolen a někdy jsem i smíchy brečela. Jestli máte rádi upíry, určitě si tuhle knížku přečtěte. Je úžasná! :D

finka: A ví se jistě, že nevyjde? Protože jestli je to pravda, nevim jestli se dožiju dalšího roku. ;(

09.09.2012 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Já jsem na tom podobně jako Adulina12. Jako první jsem četla až 5. díl a v polovině jsem ho vrátila. Pak mi to nedalo a vzala jsem si 2. díl a už se to rozjelo. Přečetla jsem celou sérii a mrzelo mě že to končí, dá se říct, v tom nejlepším. Má ale vyjít nebo možná už vyšlo pokračování, ale s jiným názvem tak uvidíme.=)

27.02.2012 5 z 5