Tyrkysová Tyrkysová komentáře u knih

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Láska v prachu hvězd je neobyčejná ve všech ohledech. Je moderní a přesto velmi romantická, donutí vás přemýšlet a současně dokáže pobavit. Atmosféra knihy se s přibývajícími stránkami více dramatizuje, až vás na konci zcela pohltí, pak překvapí a nakonec zaskočí. A zasáhne tak, že byste to rozhodně nečekali.

19.05.2018 5 z 5

Vysoká hra Vysoká hra Kay Hooper

Kraťounký román se čte pohodově a díky dobrému mixu různorodého děje - láska a vztahy, sex, stíny minulosti, akce - hezky plyne. Pokud tedy neočekáváte žádný zamotaný a složitý příběh, je to ideální :)

19.05.2018 3 z 5

Deník fejsbukové matky pokračuje Deník fejsbukové matky pokračuje Lucie Nachtigallová

Autorka si zachovává čtivost a humorný nadhled, který jsme poznali již v prvním díle. Jeho pokračování je obohaceno zkušenostmi začínající podnikatelky, ale i bonusovým materiálem, který se k nim váže. Trošku mě zklamalo pár typografických chybek (zdvojené mezery například). Názor mám stejný jako u prvního dílu - je to prostě soubor FB statusů, nic víc, nic míň :)

19.05.2018 3 z 5

Blázinec Blázinec Stanislav Lelek

Text je psán s lehkostí, autor nezabředává do zbytečných popisů okolí, což mu dodává na dynamičnosti. Po celou dobu sledujeme příběh pomocí myšlenek hlavního hrdiny, zbylý text je psán v ich formě, která posiluje vtažení čtenáře do příběhu. Děj je navíc vyprávěn tak, že stále čekáte, jakým směrem bude dále ubíhat a napjatě očekáváte závěrečnou tečku.
Pokud hledáte neznámé české autory či čtení, které nemá ohraný námět, nemohu než doporučit.

18.05.2018 4 z 5

Jak přežít konec civilizace Jak přežít konec civilizace Magdalena Vožická

Vřele doporučuji si přečíst. Byť člověka mrazí v zádech, když si uvědomí, že by se mu rady nedejbože mohly někdy opravdu hodit, vše je podáno tak pozitivně a vtipně, že knihu přečtete, ani nebudete vědět jak :)

18.05.2018 5 z 5