Tuzinho Tuzinho komentáře u knih

Hasiči Hasiči Roman Kutálek

Pěkně sepsán takový základ o práci hasiče + reálné příběhy ze zásahů. Přečteno během chvilky. Je moc dobře, že kniha o hasičích vznikla, je to nedoceněná a hlavně náročná práce.

02.10.2019 5 z 5

José Mourinho - Život a názory charizmatického kouče José Mourinho - Život a názory charizmatického kouče Ciaran Kelly

Jako fanoušek Chelsea mám Josého prostě rád. Je to Special One a to mu navždy zůstane, ať se stalo cokoliv. Díky knize jsem se dozvěděl, jak vlastně celý ten příběh začal a jaké krůčky ho v jeho kariéře postupně směrovaly mezi elitu trenérů. Kniha je okořeněná o taktické rozbory důležitých zápasů či nespočet prohlášení, kterými novináře lákal na sebe, aby jeho hráči měli klid.

05.10.2017 4 z 5

Poslední, kdo se zachránil Poslední, kdo se zachránil Daniel Paisner

Až neuvěřitelný příběh přežití snad nejhoršího hasičského zásahu v historii, při kterém zemřelo 343 hasičů, kteří odhodlaní běželi do toho pekla. Knížka se četla úplně sama a především u okamžiků borcení budov naskočila husina. Picciotto byl příkladným velitelem. Pro mě skvělá knížka, nejen díky mému velkému zájmu o hasiče a téma 11. září. #343 #NeverForget

01.08.2017 5 z 5