TomyAngello TomyAngello komentáře u knih

Základy mužského šovinismu Základy mužského šovinismu Josef Hausmann

Autor knihy zde s nadsázkou líčí negativní vliv femismu na vztah mezi mužem a ženou. Ironicky líčí různé životní situace a občas schválně přehání reakce jak mužů tak i žen. Přehání proto, aby vynikla absurdita chování jak žen tak i mužů.
Pravdou je, že některé dámy se mohou po přečtení teto publikace urazit, potom ale nechápu proč to četli respektive proč to dočetli.
V knize se hodně zmiňuje touha žen po rovnoprávnosti. Proč ne? Ale už jste někdy viděli popel ar ku nebo automechaničku? Každý má přece na světě své místo. Chlapi taky nechtějí rodit. Nu a o tom všem a ještě víc je tato kniha.
Je pro zasmátí ne pro to, aby někoho urážela. Nu a ten kdo se urazí tak se asi v jistých věcech viděl.

13.02.2014

Milá č. 18 Milá č. 18 Leon Uris

Neuvěřitelná kniha. Všem co jen trochu váhají s jejím přečtením musím říct ať své pochyby hodí za hlavu. Knihu jsem přečetl jedním dechem a dozvěděl jsem se mnoho nových a hrůzných informací o holokaustu. Nechápu jak mohli, a vlastně ještě mezi námi jsou tací lidé, kteří toto příkoří někomu jinému mohli respektive mohou provádět.
Tato kniha by měla být jako povinná četba na školách ať si dospívající děti uvědomí zvěrstva 2. sv. války.

11.02.2014 5 z 5