tomas7320 tomas7320 komentáře u knih

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Prví třetina nebyla špatná, dobře se to četlo a slušně to odsejpalo, ale pak tomu začalo docházet dech a začala lehká nuda. Třetí část knihy gradovala a opět mne to vtáhlo zpět do děje. Bohužel nakladatelství Yoli pro malý zájem další díly už vydávat nebude a tím to pro mne končí a už se nedozvím příběh Knihy a Hope. Jinak to má tři díly, ale těch už se nedočkáme...

30.01.2018 3 z 5

Pád Hyperionu Pád Hyperionu Dan Simmons

Dokonalý chaos v chaosu a neuvěřitelně skvělá nuda se záblesky překvapení. Knihou jsem se na začátku trochu prokousával, ale geniálně šílené zakončení tohoto eposu mne dostalo do stavu virtuální eutanázie. Nejlepší scifi brak všech dob, prostě dokonalost a pohlazení mé scifi duše.

10.12.2017 5 z 5

Hyperion Hyperion Dan Simmons

Dokonalý chaos v chaosu a neuvěřitelně skvělá nuda se záblesky překvapení. Knihou jsem se na začátku trochu prokousával, ale stálo to za to. Nejlepší scifi brak všech dob, prostě dokonalost a pohlazení mé scifi duše.

10.12.2017 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Na začátku se člověk trochu musí prokousávat různými výpočty a technickými výrazy, ale jinak super parádní počteníčko!!!

25.03.2017 5 z 5

Pátá profese Pátá profese David Morrell

Knihu jsem po 10 letech četl podruhé. První třetina knihy za 5 hvězd, prostředek 3 hvězdy a konec vygradoval na 4 hvězdy. Knížka mě bavila a dávám jí 4 hvězdy..

25.03.2017 4 z 5