tivetaak tivetaak komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

NENÍ spoiler
Hvězdy nám nepřály čtu už podruhé, a pořád nic. Kamarádky mi tvrdily, že se do toho taky zamilovaly až potom, že to na ně přišlo dokonce pár dní po druhém přečtení knihy, ale já jsem asi jinak naladěná. I tak stále čekám, že To přijde :)
Hledání Aljašky jsem si však zamilovala hned po první kapitole (nekecám) a milovala to po celou dobu, takže doporučuji :)

POKUD SE VÁM ALESPOŇ JEDNA KNIHA OD J. Greena LÍBILA, NEBOJTE SE NAPSAT DO NAKLADATELSTVÍ Knižní Klub, ZDA HODLAJÍ VYDAT V ČEŠTINĚ I DALŠÍ JEHO KNÍŽKY. Prý to zatím nemají v plánu, ale věřím, že když uvidí, kolik lidí o to stojí, dají si říct :)

05.05.2014 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

víceméně SPOILER
Hvězdy nám nepřály čtu už podruhé, a pořád nic. Kamarádky mi tvrdily, že se do toho taky zamilovaly až potom, že to na ně přišlo dokonce pár dní po druhém přečtení knihy, ale já jsem asi jinak naladěná. Takže jsem od další knížky tohoto autora moc nečekala.
Hledání Aljašky jsem si však zamilovala hned po první kapitole (nekecám) a milovala to po celou dobu. Byl pro mě šok, když Aljaška umřela, tak strašně náhle, jako by mi takhle někdo zemřel i ve skutečnosti, a měla jsem pocit, že zbytek knížky bez ní už nebude mít cenu, ale to vůbec nebyla pravda.
Přijde mi to dooost podobné jako Ten, kdo stojí v koutě (S. Chbosky), ale to se mi taky hrozně líbí, i když tahle kniha mě zasáhla víc.

05.05.2014 5 z 5