Tilly Tilly komentáře u knih

Zakázaná zóna 2: Klam Zakázaná zóna 2: Klam Bill Myers

Všechny díly Zakázané zóny jsem přečetla jedním dechem. Každý den jsem byla ve školní knihovně a půjčovala si další knihu. Vlastně kromě posledního dílu. Já jsem také evangelička. Dodává mi to vždy takovou odvahu a radost. Ano, Bůh dokáže všechno. Také nesouhlasím se Skeeve. Jak s takovou jistotou může zavrhovat to, co nepoznal? Mluví o tom jako o trestuhodném jedu. Víš, kdybys poznal, nemluvil bys tak. Nezavrhuj s takovým opovržením něco, co jsi sám neprožil:)

24.09.2013 5 z 5

Zakázaná zóna 12: Karty Zakázaná zóna 12: Karty Bill Myers

Tuto knihu se chystám číst už 2 roky, ale nějak jsem se k ní nedostala a nevím, kde ji sehnat

24.09.2013

Oskar a růžová paní Oskar a růžová paní Éric-Emmanuel Schmitt

Četla jsem to v polštině a musím říct, že příběh se mi opravdu líbil. Přečetla jsem to jedním dechem. Bylo mi líto malého chlapce, který ví, že mu zbývá posledních pár dní života. A přece jenom nečeká jen na ten osudný den, ale dokáže si je užít, dokáže si splnit to, co chce (nebo spíše prosí o to Boha, a ten mu to plní) a dokáže žít tak, jakoby v těch 12 dnech prožil celý svůj život.

22.09.2013

Dědictví otců Dědictví otců Robert Merle

Právě čtu dědictví otců a musím říct, že mě tato kniha nad mé očekávání opravdu nadchla. Už se blížím ke konci knihy a tak bych se chtěla zeptat, jak se jmenuje druhý díl? Děkuji mockrát :)

13.05.2012 5 z 5