thg-queen thg-queen komentáře u knih

Ohavná pila Ohavná pila Daniel Handler

Řada Nešťastných Příhod (4)/Ohavná Pila
04.03.2016

Mně se tahle kniha docela líbila. Ráda čtu knihy které nemají tak dobré konce a taky které jsou v serie a tahle serie má 13 knih. Ta kniha byla velmi nevyzpytatelná a záhadná. Klaus se mi líbí nejlíp protože rád čte a já taky ráda čtu knihy. Nevíš jestli Shirley je hrabě Olaf nebo ne až do konce. Líbí se mi že taky dal do tí knihy smrt, protože smrt je část života které hodně spisovatelé pro mladé lidi o nedávají do knih. Docela tahle kniha byla dobrá a uplně nejlepší na konci. Já bych jí dala 8/10 nebo 4/5.

04.03.2016

Zákeřná nemocnice Zákeřná nemocnice Daniel Handler

Řada Nešťastných Příhod (8)/Zákeřná Nemocnice
27.05.2016

Mně se tahle kniha / celá serie se mi velmi líbí. Mám ráda knihy které jsou trochu strašitelný. V každé knížce, hrabe Olaf dělá že je nikdo jiní, ale Klaus, Violet, a Sunny Baudelairovi to ví. V tíhle knížce on dělá že je Mattathias. Nejvíc se mi líbí z dětí, Klaus. Rád čte a je mu třináct let, takže jsme podobné. Hal byl velmi hodný na Baudelairovi i když chce aby pracovali a nečetli knihy. Celkově, tahle kniha se mi líbila a já jí doporučuju kamarádům. Ode mně je asi 4 bodů od 5.

27.05.2016

Široké okno Široké okno Daniel Handler

Řada nešťastných příhod (3)/Široké Okno
27.12.2015

Tahle kniha byla velmi dobrá. Já ráda čtu knihy které jsou detektivní a záhadný a tahle byla přesně to. Líbilo se mi jak tahle knížka je reální a že věci které se stali, se můžou stát v normálním životě.Já se myslím že jsem nevíce jako jediní bratr kterí se jmenuje Klaus. Já totiž mám ráda čtení ale jsem přečetl pouze tuto knihu a ne ty ostatní z serie. Celkově by jsem dala tuto knihu 9/10 (4.5/5)
- thg-queen

04.01.2016

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Kuky se vrací
21.10.2015

Kuky se vrací se mi docela líbilo. Líbilo se mi že ti osobi byli nereální a že byla neskutečná. Ale nějaké se mi tak moc nelíbyli. Nějaké s osobů v knížce byli strašidelné. No jenom trochu ale jinak ta celá knížka byla jedinečná. Moje oblíbené lidi jsou Kuky a Hergot. Líbilo se mi že v knížce ukázali jak nějaké bytosti se reagovali k věcem které jsou v normálním svetě jako když našli mobil. Toto je moje hodnocení na Kuky se vrací. Já bych dala tuhle knihu asi 3.5 hvězd z 5. Líbilo se mi ale bylo trochu víc pro menší lidi. - thg.queen

21.10.2015 3 z 5