Tetsu Tetsu komentáře u knih

Zničení Zničení Anthony Reynolds

Jako dlouholetý hráč lolka a milovník příběhů že světa Runeterry. Musím říct, že knížka se velice povedla. Příběh o Zničení (Ruination) znám, takže jsem od začátku přesně věděla kam tento příběh spěje. Některé určité detaily mě velice a přitom mile překvapily.

Bohužel jsem očekávala větší propojení mezi Kalistou a Ledrosem (už jen kvůli jedné povídce, kterou znám z tohoto světa), ale na druhou stranu dává smysl proč to tak není.
Prostředek knihy mě bavil nejméně což dává i smysl když s Kalistou čekáme na rozhodnutí rady.

Celkově se mi kniha velice líbila a mam ráda jak krásně sedí do dalších událostí, které se děli okolo Stínových ostrovů (Shadow Isles).

17.12.2023 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Když jsem knihu začala čist, byla jsem smutná z toho jaký přistup autorka vybrala k takovému zajímavému tématu. Netrvalo dlouho a začetla jsem se do této knihy. Příběh v této knize je spíše upozaďovaný. V této knize se nachází popisy míst, které hlavní postava navštíví a popis toho jak vše po převratu funguje. Konec je velice nečekaný a dal celému příběhu dost zajímavý pohled.

14.09.2022 3 z 5