TessDragon Online TessDragon komentáře u knih

Dóóóst dobrý šoky Dóóóst dobrý šoky Karen McCombie

Série: Alice a ... . Tuto sérii jsem naprosto milovala. Alice je velmi vtipná a blázen. Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho. Rozhodně doporučuji, sice je Alice 13 let, ale myslím, že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

Dóóóst dobrá ségra Dóóóst dobrá ségra Karen McCombie

Dóóóst dobrý lovestory Dóóóst dobrý lovestory Karen McCombie

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Dóóóst dobrá rodinka Dóóóst dobrá rodinka Karen McCombie

02.09.2012 5 z 5

Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem-rozhodně by si ho měl pořídit správný fanoušek, je tam spoustu informací o natáčení, o jiskřivém efektu a spoooustu obrázků at už z natáčení nebo z filmu. Rozhodně úžasná knížka, doporučuji pro fandy.

Šíleně žárlivá Frankie Šíleně žárlivá Frankie Karen McCombie

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si hlavně paní Lepkavou Karamelku,T.J.,Ambru,Broskvičku a Tildu ;D Závěrečný díl byl úžasný,škoda jen,že série Stella končí.

Šíleně ulítlá Tilda Šíleně ulítlá Tilda Karen McCombie

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si hlavně paní Lepkavou Karamelku,T.J.,Ambru,Broskvičku. a dokonce i Tildu ;D

Šílená megastydlivka Šílená megastydlivka Karen McCombie

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si hlavně paní Lepkavou Karamelku,T.J. a Broskvičku i Ambra nebyla špatná ;D

Šíleně tajná aférka Šíleně tajná aférka Karen McCombie

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si hlavně paní Lepkavou Karamelku,T.J. a Broskvičku. ;D

Šíleně pubertální kámoši Šíleně pubertální kámoši Karen McCombie

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si tu hlavně Týdžeje.

Šíleně nudný zapadákov Šíleně nudný zapadákov Karen McCombie

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si hlavně paní Lepkavou Karamelku a Broskvičku. ;D