Dóóóst dobrý zmatky

Dóóóst dobrý zmatky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4473/dooost-dobry-zmatky-4473.jpg 4 107 10

Alice a... / Alica a... série

Vaše oblíbená hrdinka Alice zažívá dóóóst dobrý zmatky. Konečně má doma maminku, ale vše je mnohem složitější, než čekala. Linn, Jabla a vlastně i sama Alice, všechny se chovají naprosto nemožně... Jak tohle může dopadnout?

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Rainbows, Rowan and True, True Romance , 2003

sgjoli
28.08.2022 5 z 5

Byť na sebe jednotlivé díly tak nějak navazují, je ta přímá návaznost asi nejsilnější hlavně mezi tímto dílem a dílem předchozím. Rodina Loveovic jako by se třásla v základech, když se nečekaně vrátila maminka.
Skvěle se tu odráží emoce jednotlivých postav, hlavně dětí, které to prožívají asi úplně nejsilněji. A ten nápor emocí je fakt silný a jako na houpačce. Srovnat si to ale musí každý sám. A vlastně i maminka, když vidí, jak to rodina celé 4 roky zvládala bez ní a jede jako v nějakých kolejích.
Tohle se autorce podařilo rozpracovat velmi dobře a úměrně situaci. Byť sama takovou zkušenost nemám, prožívala jsem to dost silně s postavami a měla jsem pocit, jako bys jim snad i uměla rozumět. Líbí se mi, jak ta autorka umí být realistická, ale přitom citlivá a umí psát úměrně věku čtenářů, kterým to je určené především.

Hanncha
01.06.2022 5 z 5

Skvělá série pro náctileté.

Twinny
27.12.2018 4 z 5

Maminka se vrátila. A s ní i malá sestřička. Bohužel mi vadilo, jak rychle jí dokázali odpustit, že utekla od dětí. Ale tentokrát ji utéct nenechali. Pěkný příběh pro náctileté holky.

mia.com
14.07.2018 5 z 5

Další bezva díl, baví i po letech v dospělosti :) a je bezva, že se vrátila maminka a příběhy budou zase trochu o něčem jiném.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Leusee
27.02.2014 5 z 5

To, že v knize vystupuje mamka Ali a i malá Ivy je moc příjemná změna. Skvělá kniha jako všechny ostatní.

Seraphin
16.03.2013 3 z 5

Nato že jsem jako malá neměla vůbec ráda dívčí romány, bylo tohle dost snesitelný :o)

TessDragon
02.09.2012 5 z 5

Série: Alice a ... . Tuto sérii jsem naprosto milovala. Alice je velmi vtipná a blázen. Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho. Rozhodně doporučuji, sice je Alice 13 let, ale myslím, že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

Megii
30.09.2011 5 z 5

Konečně mamka dětí lásky 1, 2 a 3 je doma :). Ráda bych, aby tam zůstala dlouho :D.

VeverQa
01.09.2011 4 z 5