Dóóóst dobrý zmatky

Vaše oblíbená hrdinka Alice zažívá dóóóst dobrý zmatky. Konečně má doma maminku, ale vše je mnohem složitější, než čekala. Linn, Jabla a vlastně i sama Alice, všechny se chovají naprosto nemožně... Jak tohle může dopadnout?

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4473/dooost-dobry-zmatky-4473.jpg 495

Alice a... / Alica a... 11.

Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Rainbows, Rowan and True, True Romance, 2003

Kniha Dóóóst dobrý zmatky

Twinny
27.12.2018

Maminka se vrátila. A s ní i malá sestřička. Bohužel mi vadilo, jak rychle jí dokázali odpustit, že utekla od dětí. Ale tentokrát ji utéct nenechali. Pěkný příběh pro náctileté holky.

mia.com
14.07.2018

Další bezva díl, baví i po letech v dospělosti :) a je bezva, že se vrátila maminka a příběhy budou zase trochu o něčem jiném.

tatafa
07.01.2017

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

Leusee
27.02.2014

To, že v knize vystupuje mamka Ali a i malá Ivy je moc příjemná změna. Skvělá kniha jako všechny ostatní.

Seraphin
16.03.2013

Nato že jsem jako malá neměla vůbec ráda dívčí romány, bylo tohle dost snesitelný :o)

TessDragon
02.09.2012

Série: Alice a ... .Tuto sérii jsem naprosto milovala.Alice je velmi vtipná a blázen.Oblíbila jsem si celou rodinu a mimo to i Alfieho.Rozhodně doporučuji sice je Alice 13 let,ale myslím,že knížku si můžou přečíst i starší. ;)

Megii
30.09.2011

Konečně mamka dětí lásky 1, 2 a 3 je doma :). Ráda bych, aby tam zůstala dlouho :D.

VeverQa
01.09.2011