Šíleně nudný zapadákov

Šíleně nudný zapadákov https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4470/stella-a-silene-nudny-zapadakov-4470.jpg 4 74 6

Stella a ... série

Stella svému štěstí nedokáže ani uvěřit. Ten kluk, co se jí líbil už odjakživa, jí přiznal, že se mu taky líbí. Jenže se to stalo včera na její rozlučkové oslavě. (Tomu se říká fakt smůla...) Ano, právě dnes se její rodina stěhuje z Londýna do ospalého přímořského městečka, kde největší vzrušení obstarává bláznivý racek. Ale jak si stydlivá Stella zvykne na takový zapadákov, zvlášť když tam nebude její nejlepší kámoška Frankie? Jenže potom to zavoní broskvemi a smetanou, do života jí vťapká tajemný chlupatec - a zčistajasna je všechno úžasně zajímavé...... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Frankie, peaches and me , 2004

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Zajímavý příběh, kterým rozhodně nepohrdne žádná dospívající slečna.

sakalik55
12.04.2015 5 z 5

Od autorky sem četla skoro všechny knihy a Stellu sem si oblibila opravdu nejvice.Opravdu doporučuji!cetla aem knihu asi v 9-10, pro ten vek idealni :)

vodopad152
14.12.2014 4 z 5

Moc se mi knížka líbila, ale od začátku jsem si myslela, že Sam z její kamarádek.

TessDragon
01.09.2012 5 z 5

Stella a ... byly knížky mého dětství.Byly zajímavé,vtipné pro teenagerky rozhodně to pravé.Oblíbila jsem si hlavně paní Lepkavou Karamelku a Broskvičku. ;D

Radkab.
20.07.2012

Série Stella a ... se mi docelal líbila, ale na dóóóst dobrou Alici to nemá.

Elai
07.12.2011 3 z 5

Tato kniha nebyla špatná. Není to sice můj styl, ale bylo to smysluplné vyprávění se špetkou napínavosti a dobrého humoru, kdy jsem se opravdu někdy velmi pobavila. Velmi dobře a rychle se četla. Takže příjemné odreagování po večerech ;).